Hamilton i Scherzinger znowu razem?!

To się nigdy nie skończy.  

W trakcie dwóch lat trwania związku piosenkarki i kierowcy co rusz wybuchały plotki o ciągłych rozstaniach i powrotach. Definitywny koniec ogłoszony został na nieco ponad miesiąc temu z ust rzecznika prasowego Nicole, informacja była zatem jak najbardziej pewna i oficjalna.

- Lewis i Nicole postanowili pójść oddzielnymi drogami. Chcą teraz maksymalnie skupić się na swoich karierach, ale na pewno pozostaną bliskimi przyjaciółmi - tak tłumaczono wtedy rozstanie pary.

Do bliskiej ani żadnej przyjaźni jednak nie doszło, Nicole i Lewis unikali bowiem swojego towarzystwa jak ognia, co w interpretacji brytyjskich tabloidów miało być dowodem na wciąż łączące ich uczucie. A jak wiadomo, brytyjskie tabloidy nie mylą się nigdy - w ubiegły weekend przyłapano parę na romantycznej kolacji.

- Nie potrafili o sobie zapomnieć. To był burzliwy związek, ale gorzej było im bez siebie nawzajem. Postanowili ponownie spróbować - komentuje sprawę znajoma pary.

Zejście wychodzi zakochanym na tyle dobrze, że ponownie wraca temat rychłego ślubu pary. Nicole jest już ponoć po rundce w sklepach z sukniami ślubnymi. Ech. Życie życie jest telenowelą.

Tak czy inaczej, lepszego momentu na takie wieści nie można było sobie wymarzyć. Rozpoczęcie nowego sezonu już przecież tuż tuż i najprawdopodobniej Nicole znowu będzie nas raczyć swoją obecnością w garażach McLarena. Andrzej Borowczyk się ucieszy. A Wy?

ruby blue

Więcej o: