Weekendowe ciacha medalowe: Martin Fourcade

Jego brat, cudny Simon, gościł na naszych łamach już w sam dzień rozpoczęcia igrzysk, teraz przyszła pora na Martina - srebrnego medalistę w biathlonowym biegu masowym.    

Martin Fourcade pochodzi z Francji, ma 22 lata i 183 centymetry wzrostu. Co pocieszające, nawet poświęcona mu strona na Wikipedii określa jego stan cywilny jako ''wolny''. Tylko w jakim celu i do kogo te buziaczki na mecie?

Innym weekendowym ''zacieszaczem'', czyli zadowolonym z siebie świeżo upieczonym właścicielem drogocennego krążka, który szczególnie przypadł do ciachowego gustu, okazał się Andreas Matt . Prawdziwie męski, twardy typ urody , a do tego ta mrożąca krew w żyłach dyscyplina, skicross , do uprawiania której potrzebna jest prawdziwie lwia odwaga. Panów towarzyszących srebrnemu medaliście igrzysk na podium także, przysłowiowo, nie wyrzuciłybyśmy z łóżka - oczywiście, przysłowiowego.

Jako trzecią opcję - przedstawiamy coś dla wielbicielek nieco orientalnego typu urody. J.R. Celski ze Stanów Zjednoczonych to łyżwiarz szybki, którego matka jest Filipinką, a ojciec pochodzi z...Polski i który w weekend zdobył brązowy medal w swojej konkurencji. Promieniujące zeń szczęście, równe uzębienie i domieszka swojskiej krwi - oto co lubimy w Celskim najbardziej.

Na koniec wypadałoby jeszcze wspomnieć Bode Millera, Gregora Schlierenzauera i OCZYWIŚCIE Adama Małysza, ale Wy przecież wiecie, jak bardzo ich lubimy i doceniamy, prawda?

Więcej o: