Sonda dnia: czy wąs może być sexy?

Zainspirowane zorganizowaną przez zczubaków akcją, zastanawiamy się, czy po gremialnym uhonorowaniu Adama Małysza wąsikiem Polska stanie się piękniejszym miejscem.    

W sobotę Adaś Małysz przysporzył nam - który to już raz na przestrzeni swojej fantastycznej kariery? - olbrzymich pokładów radości, Już na długo przed tym wiekopomnym wydarzeniem na łamach zczuba.pl ruszyła jednak niemal równie wiekopomna kampania , zachęcająca Polaków (głównie płci męskiej, ale nie tylko) do zapuszczania wąsa ''a la czterokrotny medalista olimpijski w skokach narciarskich''.

Idea, trzeba przyznać, chwalebna, powstała z uwagi na jak najbardziej pochwały godne przesłanki. Jak jednak przystało na Ciacha, czyli strażniczki i piewczynie męskiej urody, nie mogłyśmy mimo wszystko nie zakwestionować pomysłu. Małysz bowiem Małyszem, a medale medalami, ale czy nawet w imię najszlachetniejszych celów jesteście w stanie zaakceptować puch lub szczecinę nad górną wargą?

W oczekiwaniu na Wasz wyrok, przyjrzyjmy się najlepszym odsłonom małyszowego wąsa. A może to w nim siła?

Vancouver 2010. Adam Małysz i Simon AmmannVancouver 2010. Adam Małysz i Simon Ammann Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

Vancouver 2010. Adam Małysz i Simon AmmannFot.Krzysztof Karolczyk / Agencja Wyborcza.pl

Czy wąsy mogą być sexy?
Więcej o: