Na dobry początek dnia: piękny gest Cristiano Ronaldo

W czasie swojego ostatniego ligowego meczu, Portugalczyk okazał solidarność z mieszkańcami wyspy Madery i miasteczkiem, z którego pochodzi - Funchal, gdzie w weekend doszło do tragedii: w wyniku nawałnicy, pod zwałami błota i w powodziach zginęło co najmniej 42 ludzi.    

Oczywiście, słysząc te dobrze nam znane dzięki C-Ronowi nazwy geograficzne, zaniepokoiłyśmy się nie tylko o anonimowych dla nas mieszkańców regionu, ale i o samą rodzinę Ronaldo. Tak to już jest, że przez bliskie związki mentalne z piłkarzem, czujemy się powiązane również nawet z jego bliskimi, nic więc dziwnego, że z przestrachem wstrzymałyśmy powietrze.

Na szczęście, nic jednak nie wiadomo o jakimkolwiek uszczerbku na życiu lub zdrowiu najbliższych Cristiano. Naturalnym jest jednak, że nasz lśniący gwiazdor musiał przeżyć spory szok. Aby odpowiednio okazać współczucie swoim sąsiadom i lokalnej społeczności, C-Ron pod koszulkę Realu włożył podkoszulek z napisem ''Madera''. Tylko w takich okolicznościach dopuszczamy u niego zakładanie czegokolwiek pod oficjalny strój .

Miejmy nadzieję, że na tym nie skończy się akcja solidaryzowania się z pokrzywdzonymi współbratymcami, a najbogatszy piłkarz świata odpowiednio wspomoże odbudowę regionu po katastrofie. Ale tak chyba zrobiłby każdy multimilioner z poczuciem przyzwoitości...

Więcej o: