Zadaj pytania ulubionym siatkarzom!!!

Ustami Ciach, które na jutrzejszym Meczu Gwiazd PlusLigi pojawią się w roli dziennikarki akredytowanej i będą miały dostęp do najcenniejszych skarbów polskiej piłki siatkowej. Czujecie te iskry w powietrzu?    

Mamy nadzieję, że podobnie jak w zeszłym roku zabawy będzie co nie miara, bo, znając nasze wrażliwe serca, w obecności tylu Mężczyzn Naszego Życia emocji na sto procent nie zabraknie.

Przypomnijmy, że siatkarskie, plusligowe All Star Game odbędzie się już jutro o 13 na warszawskim Torwarze. Impreza rozpoczyna się o 12.30, ale najpierw zagrają Panie, a dopiero później - panowie. Skład będzie wyglądał tak, jak już pisałyśmy , a przede wszystkim - Ciacha znajdą się tak blisko uczestników, jak to tylko możliwe. I będą Was wszystkie tam godnie (o ile przyjmiemy odpowiednio wcześniej wysoka dawkę leków uspokajających, która powstrzyma nas przed cielesnymi atakami i werbalnymi zaczepkami) reprezentować.

Aby jednak móc w pełni stać się Waszymi ustami, uszami i oczami (mamy nadzieję pozyskać jak najwięcej materiału!), serdecznie zachęcamy do Waszego jak najintensywniejszego wkładu. Do jutra do godziny 8 rano przesyłajcie nam pytania, które chciałybyście zadać swoim pupilkom. My wybierzemy te najciekawsze, bo nawet przy założeniu, że cierpliwość siatkarzy jest nieskończona, na pewno pojawią się pewne ograniczenia czasowe, i postaramy się dotrzeć do wszystkich ciasteczek, jakie tylko zażyczycie sobie metaforycznie schrupać.

Piszcie na adres: ciacha@g.pl , pamiętajcie, że czas macie do jutra rana.

A dla tych z Was, które tam będą: dziewczyny, dajmy o sobie znać! Załóżcie coś różowego (choćby bieliznę), weźcie różowe chusty w dłonie, wywieście różowe transparenty. Niech nas zobaczą i usłyszą, dajmy o sobie znać! Nieśmy różową nowinę!!! (pomysł zinspirowany przez Milanistkę - dzięki, kochana)

Więcej o: