Ciachowy horoskop - Ryby

W ostatnim odcinku naszego gwiezdnego cyklu wystąpią panowie urodzeni pomiędzy 18 lutego a 20 marca.      

Ryby to podobno osoby o niezwykle dobrym sercu ze skłonnością do zupełnego braku asertywności i łatwowierności. Ich nieustanna chęć pomagania innym bywa często wykorzystywana przez bardziej wyrachowane osoby. No to proszę. Na dzień dobry mamy dla Was Fernando "zagram w absolutnie każdej reklamie" Torresa.

Mają być to ponadto osoby raczej leniwe, nie lubiące przemęczać się w pracy. Wolą szybko wracać z niej do domu i odpoczywać w cieple domowego ogniska. O ile pierwsze zdanie nijak ma się do naszego drugiego Pana Ryby, to drugie - o zamiłowaniu do rodzinnego trybu życia - już jak najbardziej. A mowa o naszym ulubionym ostatnio Białorusinie, Aleku Akhremie.

Musimy przyznać, że gwiazdy jak dla żadnego innego znaku zodiaku, są dziś wybitnie niełaskawe i wytykające wady. Kolejną jest rzekomy brak silnej woli i skłonność do popadania w różnego rodzaju uzależnienia, z których ciężko jest się im wykaraskać. Nie zbijecie nas wirtualnie jeśli teraz nagle przypomni nam się, że zodiakalną Rybą jest dla przykładu Artur Boruc?

Artur BorucArtur Boruc agencja gazeta

Czy Panowie Ryby, w takim razie, w ogóle mają jakieś pozytywne cechy? Tak i to w tej najważniejszej dziedzinie życiowej. Miłość traktują oni ponoć bardzo poważnie, musi być ona dla nich jednocześnie głęboka i romantyczna, ale także dawać poczucie bezpieczeństwa i przynależności. Dla ukochanej osoby są delikatni, opiekuńczy i troskliwi. Czy taki właśnie dla swojej żony (smutne westchnięcie) jest nasza kolejna Rybka, Tomasz Rosiński?

Tomasz RosińskiTomasz Rosiński Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Możemy się tylko domyślać. Nie obędzie się również bez wskazówki dla pań polujących na tych jeszcze nie zajęte Ryby. W tym tygodniu uprzywilejowane mogą czuć się zodiakalne Byki, Raki i, o dziwo, temperamentne Skorpiony. Zwłaszcza te ostatnie prosimy jednam o ostrożność, bowiem Panowie Ryby są podobno niezwykle podatni na zranienia, zawody miłosne przeżywają bardzo intensywnie i ciężko się im po nich podnieść emocjonalnie.

Na przynętę zachętę jeszcze jedna Rybka, tym razem ze świata sportowych zimowych, niemiecki skoczek Andreas Wank. Smacznego!

Tomasz Rosiński

ruby blue

Więcej o: