Derby Londynu nadchodz±±±±±±±!!!

Czyli mniam, mniam, ciachowe starcie na niedzielne popołudnie. I nawet jeden gorzki rodzynek w tym wielkim Ciachu nie jest w stanie przytępić naszych apetytów. A poniższym artykułem mamy zamiar zaostrzyć je u Was.    

Bo dawno już nie było na naszych łamach starych, dobrych konfrontacji.

1. Filmiki, które YouTube wyrzuca po wpisaniu "funny moments" Chelsea

Arsenal

Doceniamy trud włożony w zmontowanie filmu o Arsenalu, doceniamy uroczy głos Kate Nash, ale to język Drogby zdobywa pierwszego gola w tym spotkaniu. A my wci±ż powracamy do 1:04.

2. Ciacho z bit± ¶mietan±, czyli kto słodziej wygl±da z dziećmi?

Arsenal - duży chłopiec i mały chłopiec Arszawinowie:

Chelsea - no cóż, wychodzi na to, że z dziećmi najchętniej, najczę¶ciej i najsłodziej fotografuje się John Terry... A ponieważ nie jeste¶my z tych, co pierwsze rzucaj± kamieniami:

GETTY IMAGES/Shaun Botterill

John Tery z córeczk± Summer RoseJohn Tery z córeczk± Summer Rose GETTY IMAGES/Laurence Griffiths

Musz± być jednak jakie¶ konsekwencje - na przykład takie, że to Arszawini±tka zdobywaj± punkt w tej konkurencji, doprowadzaj±c do remisu.

3. Klaty w biegu

Arsenal - Niklas Bendtner

John Tery z córeczk± Summer Rose

Chelsea - Didier Drogba

Drogba strzela ostatnio bardzo dużo, strzela więc i u nas. Po raz drugi.

4. Piosenki wykonywane przez sławnych fanów:

Chelsea - Bryan Adams, który napisał piosenkę specjalnie dla Chelsea

Arsenal - Jay - Z, który wprawdzie jeszcze nic dla Arsenalu nie napisał, ale o¶wiadczył niedawno, iż jest wielkim fanem Kanonierów i chciałby zje¶ć kolację z Fabregasem. A kto by nie chciał panie Jay - Z? Hamilton już Ci nie wystarcza ?

Dedykacja, to dedykacja, Bryan Adams wygrywa. Hmmm, wychodzi na to, że Chelsea w niedzielę zmiażdży Arsenal, a my w poniedziałek znów będziemy przeżywać ambiwalentne uczucia. No bo przecież się nie rozdwoimy. A może? Prawa ręka za Arsenalem, lewa za Chelsea. Tylko jak podzielić serce?

Więcej o: