Feranando Verdasco ma dziewczynę?

Prasa bulwarowa (a za nią Ciacha) spekuluje, że spotyka się z aktorką Camillą Belle, byłą dziewczyną Joe Jonasa. Podbiera dziewczyny młodszym kolegom?    

Z panną Belle łączono Fernando już w zeszłym roku, tuż po rozstaniu Hiszpana z pięknością kobiecego tenisa, Serbką Aną Ivanović. Podczas turnieju w kalifornijskim Indian Wells przyłapano tę dwójkę na romantycznym obiedzie, zakończonym wymianą czułych uścisków, przez co uznano, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń.

Ku przerażeniu wszystkich fanek ognistego tenisisty, Camilla, która znana jest z takich hollywoodzkich hitów jak : ''Zaginiony świat: Park Jurajski'' i ''10000 BC: Prehistoryczna Legenda'', została ostatnio także wypatrzona na Australian Open w Melbourne - sfotografowano ją, gdy siedziała na widowni podczas meczu Verdasco z Nikołajem Dawidienko (który to mecz Fernando przegrał - kolejny uboczny efekt obecności WAG u boku?).

Czyżby zatem kolejny kawaler robił nam niezłe kuku, wiążąc się z kimś i wypadając z rynku sporowców pojedynczych? Ubodło nas to niesłychanie. Możliwe jednak, że nie tylko my cierpimy. Istnieje prawdopodobieństwo, że w szponach zawiści miota się także Joe Jonas (tak, ten z The Jonas Brothers), z którym Camilla również spotykała się w zeszłym roku. I nie mylicie się - pomiędzy Jonasem a Verdasco jest sześć lat różnicy. Widać dziewczyna ma spory rozrzut...

Więcej o: