Sznurują buty, ratują życia

I Wy możecie zrobić to samo, kładziemy jednak dolary przeciwko orzechom, że nie będziecie miały przy tym tak genialnej miny jak Andriej Arszawin.    

Ponadto w najnowszej reklamie Nike'a buty wiążą: Drogba Arszawinowi, Cannavaro Materazziemu (o, zgrozo) a także Maria Szarapowa, Kobe Bryant, Javier Mascherano... Dowiadujemy się również, że sznurówki mogą służyć także jako: słuchawki od ipoda, piłeczka tenisowa, opaska do włosów, piłka do kosza, talerz spaghetti, rękawice bokserskie... a wszystko to zawsze w słusznym celu - zresztą zobaczcie same:

Po pierwsze : mina Arszawina. Warta więcej niż 1000 słów - nie uważacie, że on jest po prostu genialny?

Po drugie : dlaczego Fabio wiąże Materazziemu a nie na odwrót?

Po trzecie : Nie wiedziałyśmy, że można zrobić ze sznurówkami tyle fajnych rzeczy, najważniejsze jednak, iż wszystko to w szlachetnej sprawie - walki z AIDS w krajach afrykańskich. Czerwone sznurówki można kupić na terenie całego kraju, w cenie 16 złotych. Ciacha mają już swoją parę i nic nie robią sobie z tego, że czerwone sznurówki średnio korespondują z różowymi bucikami. Wszystko dla dobroczynności. Więcej na temat kampanii Nike'a możecie przeczytać tutaj. My zaś obejrzymy sobie tę reklamę jeszcze raz. I potem jeszcze raz. I jeszcze.

Więcej o:
Copyright © Agora SA