Przegrywamy z Islandią...czwarte miejsce w Europie

I tak najlepiej w historii. A sędziowie się cieszą (?).    

Przyznajemy, w weekend polscy szczypiorniści nie grali rewelacyjnie. Przyznajemy, popełnili wiele błędów. Fakt, dziś z Islandią pierwszą połowę przegrali w kiepskim stylu. Może faktycznie nie zasłużyli na medal Mistrzostw Europy?

Nie mamy jednak pojęcia, jak wyglądałaby sytuacja, gdyby arbitrzy tak często i tak niesprawiedliwie nie sędziowali przeciwko nam. Wczoraj jeszcze zdołałyśmy się powstrzymać od wygłaszania teorii spiskowych, ale takiej ilości rzekomych fauli w ataku po porstu nie można przemilczeć. NIe wspominając już o dzisiejszej, puszczonej płazem Islandczykom kontuzji Tomka Tłuczyńskiego.

Kto wie, jakby potoczyły się losy spotkań - zarówno wczorajsszego, jak i dzisiejszego - gdyby nie zawiedli sędziowie. Wszak Polacy obydwa mecze przegrali raptem trzema punktami, a taka liczba bramek to w piłce ręcznej niemal nic.

Dlatego mówimy dziś chłopcom: DLA NAS JESTEŚCIE MISTRZAMI! Graliście pięknie, z polotem, także na emocjach wszystkich polskich kibiców. Bogdanie Wento jest Pan czarodziejem. Razem daliście nam tyle radości, ile w sumie nie czułyśmy przez ostatnie kilka(-naście, -dziesiąt) z racji kibicowania pewnej czczonej w Polsce dyscyplinie. Dziękujemy!!!