Ciachowy horoskop - Raki

W dzisiejszym odcinku razem z Rakami przenosimy się w letnie klimaty biorąc pod lupę panów urodzonych między 21 czerwca a 22 lipca.  

Raki z natury są bardzo życzliwymi i sympatycznymi ludźmi. Cechuje ich ponadto opiekuńcza postawa wobec bliźnich oraz empatia. Kochają pomagać innym - tak w pierwszych słowach o panach urodzonych pod tym znakiem zodiaku wypowiadają się gwiazdy. Idealnie opis ten dopasowuje się do naszego Raczka numer 1, przewodniczącego stowarzyszenia kierowców F1, walczącego zawsze dzielnie choć nie zawsze (a szkoda) w mokrym kombinezonie o dobrobyt reszty formułowców, Marka Webbera .

Z dalszych charakterystyk Raków dowiedzieć się możemy, że bardzo cenią oni sobie przyjaźń, przyjaciół mają niewielu, ale za to prawdziwych, długoletnich i traktują jak członków swojej rodziny. Dodajmy do tego uwielbienie do psów a otrzymamy kolejnego formułowca, Sebastiana Vettela , który swego czasu na pytanie o to, z kim z padoku przyjaźni się najbardziej, odpowiedział, że nie zabiera na wyścigi swojego psa, więc z nikim.

Z tego pełnego spokoju, wewnętrznej harmonii i wszelkiej sielanki opisu wyłamuje się nieco nasz kolejny pan Rak, etatowy skandalista, Michael Phelps . Nie może być przecież za jednolicie.

Michael PhelpsMichael Phelps Fot. Charles Rex Arbogast AP

O Rakach powiedzieć Wam jeszcze możemy, że są to osoby posiadające wiele zainteresowań, potrafiących z pasją opowiadać i zarażać innych swoim hobby. O wyposażeniu w wielorakie talenty już nie wspominając. Do kogo ten opis mógłby pasować lepiej jak nie do najlepszego piłkarza świata, Leo Messi ? Pod warunkiem oczywiście, ze nie bierze się za modeling.

Na koniec zostawiłyśmy jeszcze jednego, kto wie, czy nie najsmakowitszego Raka - Krzysztofa Lijewskiego . A że panowie urodzeniu pod tym znakiem zodiaku bywają ponoć tajemniczy i skryci - jest nam Krzysiek jak znalazł.

Nie mogłoby się oczywiście obejść bez tradycyjnego horoskopu partnerskiego. Musimy jednak przestrzec, że Raki, choć raczej stałe w uczuciach, bywają humorzaste i bardzo uparte. Niezrażone Panie Byki, Lwy i Panny mogą brać się do dzieła.

ruby blue

Więcej o:
Copyright © Agora SA