18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Siatkarze Paris Volley w ciekawej sesji

Dość ostrej.    

Jak pisze nasza czujna Czytelniczka, Małgonia: ''Chłopcy postanowili wziąć przykład z rugbistów i odrobiną golizny podnieść zainteresowanie własnymi dokonaniami sportowymi''. Szkoda, że zapomnieli przy tym, że bardziej niż nagą panią zainteresowaliby nas odsłonięciem własnych roznegliżowanych wdzięków.

Jak zauważa Małgonia, ''w przypadku siatkarzy Paris Volley to zajęcie okazało się być na tyle rozpraszające, że najwyższa pora, by obecne 10. miejsce w lidze przestać uważać za wypadek przy pracy [...] Dla wszystkich fanek Naszego Człowieka w Paryżu (pozdrowienia dla Marcela)- nie mamy żadnych dowodów na jego udział w tej sesji, co od razu przekłada się na jego skuteczność w ligowych potyczkach [...] Panowie, nie tędy droga!'' - grzmi Nasza Dziewczyna w sieci.

I nie sposób się z Małgosią nie zgodzić - nie dość, że siatkarze Paris Volley okazji do częstego zdobywania informacji o ich wyczynach nam nie dają, to jeszcze w kluczowych momentach zupełnie mylą proporcje. Naszym i na pewno nie tylko naszym zdaniem, stosunek rozebranych przedstawicieli płci do tych ubranych powinien być odwrotny - pani może się czymś okryć, natomiast wy, chłopcy, wyskakujcie ze ''skarpetek''.

(Warto dodać, że fotografie mają trafić do specjalnej edycji kart pocztowych, a pani występująca z chłopakami w filmie i na zdjęciach to aktorka porno. We Francji delikatnie zawrzało).

Więcej o: