Wszystkie wybranki Gregora

Akcji ''Znajdź Schlieriemu dziewczynę'' pierwsze efekty.    

W grudniu informowałyśmy Was o castingu na dziewczynę Schlierenzauera.  Może nie był to konkurs gwarantujący finał na ślubnym kobiercu w długiej, białej sukni, ale już sama myśl o osobistym poznaniu boskiego Ikara powodowała, że krew szybciej płynęła w naszych żyłach. Fryzjerzy i kosmetyczki w całej Europie nagle okazali się mieć ręce pełne roboty. Masowo zaczęto kupować najnowsze ciuchy, ale, uwaga, żadnych skórzanych torebek!

Po lekkim upodobnieniu się do Heidi Klum (przy czym nawet słowo ''lekkim'' już może być uznane za nadużycie), chwyciłyśmy za aparaty, wypełniłyśmy ankietę i w napięciu czekałyśmy na telefon albo jakiś inny znak, że książę niedługo zjawi się na swoim białym rumaku lub przyleci do nas na nartach. Niestety, Gregor (bądź jego niezbyt mądrzy doradcy) nie dał nam szansy. Do finału przeszło 27 dziewcząt , które zgodnie twierdzą, że Gregor jest najnajnaj oraz (ciekawostka) stanowi obiekt niezbędny do przeżycia na bezludnej wyspie. Tak samo jak bikini, ręcznik i szampon.

Niestety, Ciacha nie wiedzą, która z dziewczyn została tą jedyną Herzdame . Na pewno nie jest to nikt z Redakcji. Jednak nie zamierzamy się poddawać - będziemy walczyć! Król jest tylko jeden, ale jeśli tak, to upolujemy księcia! Może rzeczywiście powinnyśmy zastanowić się nad Koflerem ?

OwcaKlaudia

Więcej o: