Ciachowy horoskop - Wodniki

Dzisiejsze wydanie horoskopu jest aktualne z dwóch względów: po pierwsze, od 20 stycznia, a więc dziś, swoje panowanie w kalendarzu rozpoczynają panowie urodzeni pod Wodnikiem, a po po drugie - zapraszamy poniżej.  

A zatem, spod tego znaku zodiaku jest dwójka naszych opromienionych chwałą wczorajszego zwycięstwa szczypiornistów - Bartek Jurecki i Karol Bielecki. Nie bez przyczyny zatem gwiazdy charakteryzują panów Wodników jako osoby obdarzone niezwykłą charyzmą, odwagą i nieustępliwością graniczącą z upartością.

Jednak prawdziwą gwiazdą Wodników, wszystkich znaków zodiaku i całego wszechświata jest oczywiście Cristiano Ronaldo. Z gwiazd dowiedzieć się możemy na przykład tego, że jest to jedyny znak znajdujący się pod opieką aż dwóch planet. Coś takiego. Ponadto mają być to osoby niezależne, ceniące swoją wolność i nie lubiący się podporządkowywać. Powiedzmy, że się zgadza .

W przeciwieństwie do pozostałych rzekomych cech Panów Wodników, z którymi zapoznawanie się w kontekście osoby Cristiano sprawiło nam sporo radości. Otóż: są to osoby stałe w uczuciach, romantycy, którzy przy wyborze partnerki życiowej kierują się najpierw intelektem, a później dopiero zwracają uwagę na wygląd. I największy hit (kłam?): gardzą znajomościami na jedną noc. Czujecie to?

Na Cristiano Ronaldo świat ani Wodniki jednak się nie kończą, a do wyżej wymienionych cech zdecydowanie bardzie pasuje inny Pan Wodnik, Marcin Możdżonek, od lat związany z jedną kobietą, o której mówi, że jest najważniejszą osobą w jego życiu.

Czegokolwiek by jeszcze o Wodnikach nie powiedzieć, z pewnością trzeba im oddać, co wodnikowe i przyznać, że to jeden z bardziej urodziwych znaków zodiaku. Niech za przykład posłużą dwa dziś ostanie Wodniki obdarzone przepięknym spojrzeniem, Neil Robertson i Gerrard Pique.

Na koniec, nie może się oczywiście obejść bez horoskopu partnerskiego. Na (po)łowy już dziś mogą udać się Panie Barany, Lwy i Strzlece. Powodzenia!

ruby blue

Więcej o: