10 najlepszych zdjęć reklamowych z ciachami

I nie znajdziecie tu fotografii Cristiano Ronaldo, gdyż jest to sprawa świeża, którą musimy jeszcze przemyśleć. Co nie znaczy, że nie będzie atrakcyjnie. Bo, uwaga, będzie.    

10.Ivan Miljkovic - kosmetyki Estar

Ivan MiljkovićIvan Miljković internet

Mimo, że obok serbskiego siatkarza na fotografii współwystępuje jego małżonka, lubimy to zdjęcie. Jest w nim jakaś niewypowiedziana słodycz, delikatność, czułość i niewinność. A więc rzeczowniki, które raczej nie przychodzą nam w pierwszej kolejności do głowy, gdy myślimy o Ivanie.

9. Roger Federer - ekspres do kawy Jura

Ivan Miljković

I nic tylko usiąść i napić  się kawy z Rogerem.

8. Lewis Hamilton - bliżej niezidentyfikowane obuwie

Ivan Miljković

Odkładając na bok wszystkie sympatie i antypatie, dywagacje na temat ciachowości Lewisa, musimy zwyczajnie przyznać: to jest naprawdę dobre zdjęcie.

7. Gerard Pique - biżuteria Rosich Joiers

Ivan Miljković

Tylko kto mu kazał taką smutną minę zrobić?

6. Gregor Schlierenzauer - Red Bull

Ivan Miljković

Fotografia ta nie pochodzi, co prawda, z jakiejś konkretnej sesji reklamowej, a z jednej z wielu promocyjnych sesji firmy sponsorującej skoczka, ale w związku z jej niesamowitością czujemy się usprawiedliwione. Gregor w takim wydaniu przekonuje nawet tą dotychczas raczej sceptyczną wobec niego część redakcji.

5. Kimi Raikkonen - zegarek TAG Heuer

Ivan Miljković

Że zretuszowane? Cóż, szukanie zdjęć wolnych od ingerencji grafików to w dzisiejszych czasach prawie jak marzenie o znalezieniu końca tęczy albo jednorożca. Porzućmy je zatem i rozkoszujmy się pięknem Kiemiego. Albo, jak kto woli, zdjęcia.

4. Novak Djokovic - odzież Gucci

Ivan Miljković

Tą sesją zdjęciową zachwycałyśmy się już tyle razy i na tyle sposób, że nasz kreatywność jest już doprawdy na wyczerpaniu. Co nie zmienia faktu, że jest ona warta wszystkich tych zachwytów. 3. Fernando Torres - sieć handlowa El Corte Ingles

Ivan Miljković

Z której zawsze najbardziej lubiłyśmy zdjęcie w białym golfie. Piłkarza doceniamy również za zaskakująco dobre umiejętności pozowania. Zobaczy to jeszcze raz .

2. Dymitar Berbatov - bułgarski bank inwestycyjny

Ivan Miljković

Nie sztuka przystojnego mężczyznę ładnie ubrać, uczesać, ustawić do zdjęcia, zretuszować i zachwycać się później efektem końcowym. Większym wyzwaniem jest uzyskać taki sam efekt fotografując mężczyznę, który nie koniecznie spełnia wszystkie wymogi klasycznego ciacha. Dlatego właśnie Berbatov (i jego oczy!) zawędrował tak wysoko w naszym zestawieniu.

1. Cesc Fabregas - Nike

Ivan Miljković

Tak na dobrą sprawę, zdjęciami z tej niesamowitej sesji zdjęciowej dla Nike mogłybyśmy obdzielić całą dziesiątkę. Tak, nawet Arszawin by się załapał. Panie i Panowie, czapki z głów, bluzy z klat:

ruby blue

Więcej o:
Copyright © Agora SA