Ciachowy horoskop - Bliźnięta

W kolejnej odsłonie wyprawy przez gwiazdy i kalendarz lustrujemy panów urodzonych między 21 maja a 22 czerwca.    

Podobno Bliźnięta to najinteligentniejszy znak zodiaku. Nie mamy pojęcia w jaki sposób zostało to zweryfikowane, ale mamy sportowe dowody w postaci Franka Lamparda i jego oszałamiającego IQ .

Frank Lampard i LunaFrank Lampard i Luna GETTY IMAGES/Shaun Botterill

Inteligencja owa przewiać ma się również w zamiłowaniu do sztuki. Bliźnięta wyjątkowo mają sobie cenić dobrą muzykę i literaturę. Dobrą czy niedobrą- niektórzy o muzykę potrafią się pobić . Tak, Steven Gerard też jest spod znaku Bliźniąt.

Co jeszcze gwiazdy mówią o Bliźniętach? To na przykład, że są to osoby nie znoszące rutyny, nie mogące usiedzieć spokojnie dłużej w jednym miejscu, często obieżyświaty. Zdarza się, że do takiego trybu życia dopasowują swój zawód, czego najlepszym przykładem jest skoczek narciarski Kamil Stoch.

Ciągłe życie w ruchu ma jednak swoje wady - nigdy nie wiesz kiedy zrobią ci zdjęcie .

Mimo, że Bliźnięta są bardzo otwartymi i towarzyskimi osobami, przez co na brak przyjaciół nie narzekają, na dłuższa metę mogą okazać się  nieco męczący. Wszystko przez ich humorzastość, emocjonalne roztrzepanie, często gapiostwo czy zapominalstwo. Pamiętacie jeszcze historię urodzonego pod znakiem Bliźniąt Łukasza Podolskiego i zaginionego paszportu ? No właśnie.

Przechodząc do kwestii zasadniczych, Panowie Bliźnięta w miłości lubić mają silne emocje i nowe doznania - potrafią zadbać o rozrywki i niespodzianki dla partnerki. Do czasu kiedy ona sama się im nie znudzi. Kreatywność i poczucie humoru jest zatem u dziewcząt uderzających w konkury jak najbardziej wskazane. Pomóc może oczywiście odpowiedni własny znak zodiaku, a w tym miejscu uprzywilejowane mogą czuć się Panie Wagi, Strzelce i Wodniki.

Na koniec i zachętę ostatni Pan Bliźniak dzisiejszego dnia, Novak Djoković.

Więcej o: