Różowy Raport Specjalny -

Co się działo u innych, gdy u nas działo się coś innego.    

***Annemarie Van Der Sarowa czuje się lepiej ! Po serii badań i zabiegów okazuje się, że małżonka holenderskiego bramkarza prawdopodobnie powróci do pełni sprawności. Mamy nadzieję, że już wkrótce. Ktoś jednak wysłuchał naszych gorących życzeń.

***Cheryl Cole straciła dziewictwo w wieku 15 lat , ale jest z tego dumna, bo kazała chłopakowi...czekać. Widać chciał ją, niegrzeczny, przydybać już w żłobku. To jednak niejedyna złota (choć naszym zdaniem nieco zmurszała) myśl słynnej WAG - mamy kolejną.  Piosenkarka  twierdzi bowiem, że Ashley, jej mąż, tak naprawdę jest...nieśmiały i słodki. Zgadzacie się ?

***Raul Albiol nazywany jest ''Kiełbasą'' (a dokładniej: specjalną jej odmiana, chorizo) ze względu na...długość . Ciała od podłogi wzwyż, rzecz jasna.

*** Oto na co natknęłyśmy się przy okazji długotrwałych poszukiwań szalikowców. Wygląda dziwnie, choć szokuje tylko w pierwszym momencie. Niestety.

***Jeśli dalej będzie taka pogoda, jak na przykład dzisiaj za naszym redakcyjnym oknem, nie wiemy, jak to się wszystko skończy. Na szczęście inni to przewidzieli .

*** To też jest Andi Kofler . Tak, ten sam, posiadacz nowiutkiego subaru. Nie, wyrósł już z tego sweterka.

*** Modele z Juventusu .

***Jutro Gala Mistrzów Sportu. Tylko na Ciachach przeczytacie NAJGORĘTSZĄ RELACJĘ W SIECI z tego zdarzenia. Już nie możemy się doczekać, a Wy?

A na zdjęciu głównym - nasz nowy ulubiony gatunek mięsa, a konkretnie - kiełbaski z kolegą - karczkiem. Pycha.

Więcej o: