Juve vs Milan - ciachowe starcie przystojniaków!

Starcie, które na boisku odbędzie się już w niedzielę i nie wątpimy, że będzie się działo. Nieskromnie przypuszczamy jednak, że starcie, które rozegra się za chwilę na ekranach Waszych komputerów będzie równie interesujące. Zawierać będzie bowiem porcję gorących zdjęć, klatę Fabio Cannavaro, dwóch ciachowych trenerów i piłkarzy robiących z siebie głu... a zresztą zobaczcie same.      

Przejdźmy zatem od razu do konfrontacji, które być może pomogą ustalić nam wynik niedzielnego spotkania, bardziej jednak prawdopodobne, iż okażą się kompletnie nieprzydatne, poza tym, że rozgrzeją nasze zmysły do czerwoności...

1. Dwa w jednym czyli przystojniacy obok swoich ciachowych zdjęć:

Juventus - Fabio i Ciro, a obok... Fabio i Ciro

Milan - Alessandro Nesta podpisuje swoje zabójcze oblicze

BUZZI/STUDIO BUZZI SRL

Uwielbiamy Fabia i jego klatę, uśmiech, głowę i pozostałe części ciała, co jest chyba dla Was dosyć oczywiste, mniej oczywiste może być jednak to, iż to Sandro po kryjomu powoduje u nas mięknięcie kolan, zamglenie oczu, szybsze bicie serca i ogólne "rozmiękczenie". I cały czas wydaje nam się, że nie jest wystarczająco doceniany. Dlatego to on zdobywa pierwszego gola dla Milanu w tej rozgrywce.

2. Ciacha z Brazylii

Milan - Pato

Juventus - Diego

Nie przepadamy specjalnie za twórczością Sary Connor , ale obawiamy się że gwiazda południowoamerykańskich telenoweli, jaką jest nowa żona Pato, przypadłaby nam do gustu jeszcze mniej. Co było zakamuflowaną formą stwierdzenia, iż broda Diego podoba nam się bardziej niż loczki Pato. Były piłkarz Werderu doprowadza do wyrównania.

3. Ciachowi trenerzy

Juventus - Ciro Ferrara

Milan - Leonardo

Wygrywa Ciro, a wszystko jak zwykle przez Niemców. Tak, tak, to Rene Adler i Schweini obudzili w nas ukryty pociąg do kryptointeligentów w okularkach. 2:1 dla Juve.

4. Kącik uśmiechu, czyli ciacha robią z siebie głupków, wyglądając przy tym niezwykle słodko

Juventus - Del Piero i nauka angielskiego

Milan - Pirlo i Kaka (ech, stare dzieje...) wygłupiają się w Japonii

Del Piero. Oj, coś nam się wydaje, że Juventus miażdży, a wcale tego nie zakładałyśmy. 5. Okręty flagowe czyli oficjalne klaty zespołów Juventus - któż inny niż Fabio? Milan - Beckham czy Borriello, Borriello czy Beckham? To poważna rozgrywka, zaufamy więc doświadczeniu... Nierozstrzygalne. Mniam, ale będzie fajnie, nie możemy się doczekać niedzieli.

Więcej o:
Copyright © Agora SA