Ciachowy horoskop - Strzelce

Wyjątkowo dziś wpisujemy się  w aktualne kalendarze biorąc pod lupę panów urodzonych w przedziale 22 listopada - 21 grudnia. Prawie się wpisujemy.  

Jakże okrutnie i ironicznie w świetle naszych wczorajszych doniesień o Strzelcu numer jeden dzisiejszego przeglądu, Johnie Terry, brzmi jedna z charakterystyk typowego przedstawiciela tego znaku zodiaku, zgodnie z którą, miałoby to być osoby niezwykle prawe i o wyczulonym do granic poczuciu sprawiedliwości. Ktoś z dwójki: gwiazdy i brytyjskie brukowce - się myli. Stawiamy na te drugie. Liczymy na te drugie.

John Terry, co nietypowe, cieszy się z bramki strzelonej przez przeciwnika John Terry, co nietypowe, cieszy się z bramki strzelonej przez przeciwnika  Fot. PAUL THOMAS AP

Niewiele lepiej w kwestii dopasowania charakterystyk dostarczonych przez gwiazdy do poczynań naszych dzisiejszych bohaterów jest w przypadku innego Strzelca, Roberta Kubicy. Otóż panowie spod tego znaku zodiaku mają ponoć skłonność do niepoprawnego optymizmu i w każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji potrafią znaleźć pozytywny aspekt. Rzeczywiście, opis pasujący wręcz idealnie do Roberta ''miałem zepsuty silnik, awarię skrzyni biegów, złą taktykę, przebitą oponę, Nicka Heidfelda'' Kubicy. Ot co.

Robert Kubica w swoim bolidzieRobert Kubica w swoim bolidzie Fot. Agencja Wyborcza.pl

Co jeszcze powiedzieć Wam możemy o zodiakalnych Strzelcach? To na przykład, że są to osoby nad wyraz ceniące sobie wartości rodzinne. Są troskliwi i oddani zwłaszcza dla swoich dzieci. I tu jak nic przed oczami pojawiają nam się dwa kolejce Strzelce: David Villa i nasz poczciwy Adam Małysz.

Adam MałyszAdam Małysz Fot.Krzysztof Karolczyk / Agencja Wyborcza.pl

Dobre serce Panowie Strzelce potrafią  jednak okazać nie tylko w stosunku do najbliższych. Pomaganie innym to ich hobby. Ponownie przywołujemy w tym miejscu do tablicy udzielającego się w Unicefie Davida Villę i Daniela Plińskiego realizującego się charytatywnie w Fundacji Herosi .

Rzeczą prześladującą Strzelców w stopniu największym jest niespotykany i niezwykle złośliwy pech. Tak jak w przypadku zawsze kontuzjowanemu nie w porę Kubie Błaszczykowskiemu, potykającemu się w deszczu i jeszcze w większą nie- porę Terry'emu o Robercie Kubicy już nie wspominając. Adamowi Małyszowi też zresztą wiatr zawsze dmucha w złą stronę, a śnieg pada nie tak jak powinien, prawda?

Jeśli jednak mimo wszystko nie przeraża Was wizja życia u boku takiego pechowca, jak zwykle podpowiadamy panie spod jakich znaków zodiaków powinny szczególnie mocno zakasać rękawy i wyruszyć na Strzelcowe łowy. Barany, Bliźnięta, Lwy i wyjątkowo Panie Strzelce - do roboty! Panie Skorpiony i Koziorożce - uciekajcie!

Więcej o: