Będzie druga edycja Meczu Gwiazd PlusLigi!

 

Pamiętacie jeszcze te wspaniałe momenty stycznia kończącego się już roku, kiedy to do Warszawy zjechała wybrana przez miłośników dyscypliny elita siatkarskiej PlusLigi, by radować nasze, Wasze i inne miłośnicze oczy piękną grą, ciałami, gwoździami i emocjami? Co za pytanie w ogóle, wiemy. Radosna nowina jest taka, że szykuje nam się powtórka z rozrywki. Już 13 lutego w warszawskiej hali Torwar, gwiazdy siatkówki ponownie staną po dwóch stronach siatki w składach wybranych przez fanów dyscypliny za pośrednictwem ankiety internetowej zamieszczonej na stronie PlusLigi.

Pewna istotna zmiana zajdzie natomiast w samej formule rozgrywek. Otóż w przeciwieństwie do roku ubiegłego, w którym przeciwne drużyny utworzone zostały z graczy polskich i obcokrajowców, tym razem w meczu pojedynkować będą się zespoły składające się z zawodników reprezentujących drużyny z północy oraz południa kraju. Sprzedaż biletów na widowisko rusza już a możecie je nabyć za pośrednictwem strony www.ticketpro.pl.

W formie zachęty i małej zajawki przypominamy jeden z ciekawszych momentów pierwszej edycji Meczu Gwiazd - konkurs siatkarskich gwoździ. Niestety jego zwycięzcy - Zbyszka Bartmana - ze względów emigracyjnych w tym roku nie będziemy mogły zobaczyć. Tak samo jak obecnych w styczniowym składzie Pawła Zagumnego i Łukasza Kadziewicza.

Więcej o:
Copyright © Agora SA