Ciacha i Bruno Banani - to już ostatni tydzień!

    Dziewczyny, zostało już ostatnie siedem dni, aby kliknięciami wspomóc swoich ulubieńców lub pogrążyć tych, którzy działają Wam na nerwy - głosujcie i niech moc będzie z nami! A tymczasem zapraszamy do ostatniego cząstkowego podsumowania, w którym na najwyższych pozycjach znaleźli się....  

....podobnie jak w poprzednich tygodniach: na pierwszym miejscu Cesc Fabregas, na drugim Fernando Torres, a na trzecim Iker Casillas - po odjęciu głosów na ''NIE'' od głosów na ''TAK''. Innym statystykom dziś darujemy.

Ponieważ jednak jest to już nasze ostatnie siedem dni zabawy z Bruno Bananim, a propozycji kandydatur wszystkich z Was na pewno jeszcze nie wykorzystałyśmy, to przez te ostatnie dni dajemy Wam nadzieję i możliwość wzięcia sprawy jeszcze bardziej w swoje ręce. Jeśli Wasz ukochany sportowiec, a przy tym kandydat na Pana Idealnego jeszcze nie miał okazji pojawić się na Ciachach pod kątem konkursowym, przyślijcie nam jego imię i nazwisko na adres ciacha@g.pl. Do czwartku włącznie postaramy się zamieścić nazwiska wszystkich pożądanych przez Was panów .

Siedem dni wydaje się krótkim okresem czasu, ale gdyby tak klikać bez przerwy, 24 godziny na dobę, zwycięstwo mógłby odnieść chyba każdy. Życzymy determinacji!

A na zdjęciu głównym - nasz dzisiejszy kandydat. On też potrezbuje Waszych głosów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.