Polscy rugbyści...też się rozbierają!

    Dwie szokujące wiadomości na dziś: po pierwsze, rugby w Polsce istnieje, co więcej - Polacy nie gęsi, swoją ligę rugby mają. Po drugie - choć nie ptactwo- nasi, jak na prawdziwych rugbystów przystało, też potrafią się rozebrać do rosołu.    

Zdjęcia, które macie dziś okazję u nas oglądać, pochodzą z unikatowej na krajową skalę rozebranej sesji zdjęciowej zespołu Juvenia Kraków i korzystamy z nich dzięki uprzejmości osób związanych z klubem. Drużyna, mimo posiadania w swych szeregach tak okazałych, wyraźnie krzepkich i skorych do prawdziwej walki o jajo ciach, pogrążona jest w sporym kryzysie finansowym. Aby ją ratować władze klubu wpadły na pomysł wydania specjalnego kalendarza - z tymi zdjęciami nagich lub półnagich przystojniaków w środku właśnie.

Jeśli chcecie wspomóc klub, szukacie świetnego prezentu dla koleżanek na święta albo po prostu pragniecie kupić kalendarz, z którego po zawieszeniu na ścianie codziennie będzie się do Was prężyć gromadka roznegliżowanych i umorusanych błotem supermęskich facetów - kliknijcie tutaj i złóżcie zamówienie . 25 złotych to chyba nie jest wygórowana cena za odrobinę takiej luksusowej przyjemności wzrokowej.

Ciacha ze swojej strony obiecują, że tuż po zakończeniu dzisiejszej orki w umięśnionych ciałach, czym prędzej udadzą się czcić wspaniały dzień może (może nawet rozpieścimy swoje zmysły i włosy ?), kiedy to poznały polskich rugbystów-bez-odzienia. Nasz kraj nareszcie dogonił Zachód - przynajmniej pod pewnymi względami.

(Za pierwszy cynk całuski, cukiereczki, ciasteczka dla labradorki ).