Wybieramy Mistera Ciach 2009 - odsłona 3. - stroje kąpielowe

Czyli to, na co wszystkie z taką niecierpliwością czekałyśmy.        

W skrócie: będzie mniej więcej tak, tylko z większym udziałem pierwiastka męskiego i pierwiastkiem żeńskim zredukowanym do wymagającego jury.

Dzisiejszą galę poprowadzi zaś nasz gość Specjalny: Sergioooooooooooooo Rrrrraaaamos!!!

Dziękujemy. A teraz Sergio, bądź tak dobry i zaprezentuj nam kandydatów:

1. Fernando Torres

Uroczo, naturalnie, bezpretensjonalnie. Pewne niedostatki w umięśnieniu rekompensuje pewną siebie, a jednocześnie skrytą za pozorami skromności nonszalancją, z jaką pozwala swoim spodenkom zjeżdżać ze swych bioder. Ocena: 7 punktów.

2. Jenson Button

3. Cristiano Ronaldo

Jury docenia staranność, z jaką kandydat dobrał plażowe dodatki: czapeczkę, modne okulary, łańcuszek na rękę. Długość (a raczej krótkość) spodenek również świadczą na korzyść kandydata. Mały minus za różaniec i zbyt ciemną karnację - nasz konkurs propaguje zdrowy styl życia. Rak skóry nie jest zdrowy. Więc dostaje 8 punktów.

4. Zbigniew Bartman

Brązowa opalenizna doskonale współgra z kaloryferem na brzuchu, mokre kosmyki włosów opadają na czoło, kropelki morskiej wody połyskują na gładkim ciele, wdzięczna poza pełna wystudiowanej naturalności - wszystko to zasługuje na 9 punktów!

5. Francesc Fabregas

Przecieramy oczy ze zdumienia - strój plażowy bez odsłoniętego torsu? Takiego przypadku nie było w naszym konkursie od 1953 roku, kiedy to... ale przepraszamy, to nie lekcja historii. Mimo zasłaniania tego co najpiękniejsze pan Fabregas otrzymuje dodatkowe punkty za niekonwencjonalność, naturalność i bezpretensjonalność. Razem - 7 punktów.

6. Marcin Gortat

Plus za promowanie nowych dyscyplin plażowych. Ma pan rację, panie Marcinie - siatkówka plażowa jest przereklamowana, koszykówka na piasku - to dopiero zabawa! Dodatkowe punkty za klasykę, prostotę i mięśnie - łącznie - 9 punktów.

7. Pep Guardiola

Dżinsowe spodenki? Świetny pomysł, który zdobywa głosy jury. Szczupła, sportowa sylwetka i urocze dziecko na ramieniu - kandydat Guardiola wie jak zyskać sympatię jurorek, a wraz z nią - 9 soczystych punktów.

8. Iker Casillas

Skromny kandydat Iker chce ukryć swoje wdzięki wśród tłumu rozplażowanych kolegów. Nic z tego, dostrzegamy kandydata Ikera i oceniamy go surowo na 7 punktów.

9. Jose Mourinho

Ledwo udało nam się zażegnać wybuch skandalu. Kandydat Jose zamierzał zbojkotować konkurs strojów kąpielowych. "Chcę, żebyście oceniali mój intelekt, charyzmę, szalik i charakter - krzyczał kandydat - a nie kaloryfer na brzuchu!". Ostatecznie jednak udało nam się namówić go na pozowanie na skrawku plaży, w szortach i sandałach. Na znak protestu odwrócił jednak głowę. Od nas otrzymuje 6 punktów - za niechętną współpracę i na zachętę.

A ile punktów i komu przyznajecie Wy? Otwieramy głosowanie!

P.S. Za pomoc w organizacji konkursu dziękujemy stronie Zbyszka Bartmana, Ontd i Kickette.com

Który kandydat na Mistera w stroju kąpielowym prezentuje się najlepiej?
Więcej o: