Ciachowy horoskop - Barany

W dzisiejszym odcinku na warsztat bierzemy znak zodiaku ponoć bardzo tajemniczy i pełen sprzeczności. Możemy Wam obiecać sporo tych drugich.    

A zaczniemy z grubej rury, od panującego powszechnie przekonania, o tym, że Panowie Barany to straszliwi kobieciarze, którzy w związkach z kobietami nad romantyczne uczucie stawiają czystą cielesność. Cóż za zbieg okoliczności, że naszym dzisiejszym pierwszym barankiem jest Sergio Ramos.

Nie do wszystkich panów spod tego znaku zodiaku pasuje jednak określenie kobieciarz. Weźmy na przykład takiego cichawodnego Michała Bąkiewicza. Słyszycie ten zgrzyt? Inne sportowe Barany to również raczej długodystansowcy związkowi, a mamy tu na myśli oszczepnika Andreasa Thorkildsena i skoczka narciarskiego Bjoerna Einara Romoerena.

Fot. Ma3gorzata Kujawka / Agencja Wyborcza.pl

Słabością Baranów jest skłonność do wiązania się z koleżankami z pracy. Boski norweski Andreas od kilku lat pokazuje się z jedną i tą samą  boleśnie ładną atletką, a dokładnie płotkarką z kadry żeńskiej, Christiną Vukicevic . Wybranka Bjoerna Einara Romoerena to z kolei norweska narciarska alpejska, Martine Remsoy.

Porzucając na moment kwestie związkowe, przyjrzyjmy się ogólniejszym cechom charakteru Baranów. Panowie spod tego znaku zodiaku cechują się niezwykłą wytrwałością i uporem w dążeniu do wyznaczonych celów. Potrafią bardzo ciężko pracować na swój sukces. W tym miejscu, poza oczywistą kandydaturą Michała Bąkiewicza, do tablicy przywołujemy Formułowego Barana, Jaime Alguesuariego, najmłodszego w historii F1 debiutanta. A za ładne oczy angażu w Toro Rosso przecież nie dostał. Chyba, że główną decydentką była kobieta.

BONGARTS/GETTY IMAGES/Vladimir Rys

Hiszpański kierowcy posłuży nam również jako egzemplifikacja kolejnej domniemanej cechy Baranów, a mianowicie ich artystycznego zacięcia, kreatywności i zamiłowania do tworzenia. Przypomnijcie sobie w tym miejscu didżejskie popisy Jaime.

Z muzycznej pasji słynie też Romoeren, ale w nim drzemie zdecydowanie bardziej mroczna dusza, a wśród swoich ulubionych wokalistów wymienia on, między innymi, Marylina Mansona.

Na koniec nie może zabraknąć oczywiście informacji o znakach zodiaków predestynowanych do zdobycia serc Panów Baranów. Musicie jednak wiedzieć, że mimo, iż życie u boku mężczyzny spod tego znaku nigdy nie będzie nudne, Baranków cechuje skłonność do zaborczości i chorobliwej zazdrości. Gwiazdy twierdzą, że nie potrafią oni dać siebie całego partnerce, gdy tymczasem oczekuje tego od niej. A kto powinien zaryzykować? Panie spod znaku Lwa, Wagi i Skorpiona - Barany są stworzone właśnie dla Was. Ze szczególnym wskazaniem na Wagę.

Panie Wagi, jesteście tu?

ruby blue

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.