Zbyszek Bartman jednak we Włoszech!

  A zatem nici z Korei - ale wygląda na to, że nie żałuje.    

Wczoraj w studio Sport.pl Zbyszek Bartman udzielił wywiadu , w którym opowiadał o swoich przyszłych, przeszłych i teraźniejszych losach. Zdradził kulisy ucieczki z Rosji (nepotyzm, skupienie całej władzy w rękach jednego człowieka), dyskutował na temat kondycji polskiej siatkówki i wpływu, jaki miało na nią mistrzostwo Europy, a przede wszystkim obwieścił, gdzie teraz się udaje. I nie, niestety nie jest to zaciszne poddasze w ciachowym domostwie.

Okazuje się - co, ze względu na dystans, boli nas niezmiernie - że śliczny Zbysio będzie teraz grał we włoskim klubie Taranto, który wprawdzie do gigantów tamtejszej ligi nie należy, ale Zbyszek i my zresztą też mamy nadzieję, że z Polakiem w składzie sytuacja ulegnie poprawie.

Warto dodać, że w czasie całego wywiadu Bartman wyglądał i spisywał się przednio. Każdorazowo jesteśmy zaskakiwane jego charyzmą i medialnym obyciem, tym bardziej, że w tak młodym przecież wieku i raczej ubogim telewizyjnym doświadczeniem.

Cały materiał jest być może całkiem pokaźnych rozmiarów:

Bartman dla Sport.pl: wracam do Włoch! Będę grał w Taranto!

...ale zachęcamy do obejrzenia i przeanalizowania (mowa ciała, tempo trzepotu rzęs, szerokość uśmiechu...) całości. Warto.