Ciachowy horoskop - Panny

W dzisiejszym odcinku na nasz astrologiczno- fusowy warsztat bierzemy Panów spod Panny. Jakkolwiek to nie brzmi.

Przechodząc od razu do rzeczy, powiemy, że wybrany przez nas zestaw sportowców spod tego znaku zodiaku tworzą: Łukasz Kadziewicz, Bartosz Kurek, Bojan Krkić, Marcin Lijewski, Fabio Cannavaro, Ivan Miljkovic i Brian Joubert . Taa. I bądź tu człowieku mądry i znajdź jeden wzór, jeden fus, jeden sposób, w jaki Jowisz wchodzi w fazę księżyca, a kot, tudzież kura, przechodzi na drugą stronę ulicy, dzięki którym można by opisać wyżej wymienionych. Mimo wszystko, spróbujmy.

GETTY IMAGES/Jamie McDonald

Panowie spod znaku Panny, w obiegowej opinii, charakteryzują się utożsamianymi raczej z kobietami cechami charakteru, a więc z kapryśnością, wrażliwością i uczuciowością. Naszym ciachom-Pannom, na pewno nie można odmówić tej pierwszej, a dobroć ich serc przejawia się wielokrotnie w akcjach charytatywnych (patrz: Bartek Kurek i Fabio Cannavaro).

Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Wyborcza.pl

AP/MANU FERNANDEZ

Niektórzy u panów spod Panny doszukując się cech kobiecych również w wyglądzie fizycznym, co przejawiać miałoby się w delikatnych rysach twarzy i raczej chłopięcym typie urody. Bzdura. I nie myślcie absolutnie w tym miejscu o Kurku i Bojanie, którzy chłopięco wyglądają, bo nadal są przecież chłopcami ,ani o Brianie Joubercie, bo to wszystko przez to jego łyżwiarstwo. Załóżcie łyżwy i świecący kostium Maratowi Safinowi i też powiecie, że ma delikatne rysy twarzy. Powiedzmy. Reszta naszych Panien to już mężczyźni z krwi i kości: Fabio Cannavaro, Ivan Miljkovic i król testosteronu Marcin Lijewski.

Fot. Axel Heimken AP

Panny są ponadto wszechstronnie utalentowane, a umiejętnością, którą posiedli w stopniu największym jest śpiew. Na tym polu swoje talenty poznać dali Bartek Kurek i Fabio Cannavaro.

Wśród Panien rekrutuje się podobno najwięcej singli I singielek, bo ze względu na wysokie wymagania, trudno obdarzyć im kogoś uczuciem na dłużej. Trochę patrzymy w tym miejscu na Łukasza Kadziewicza.

Kiedy jednak Pan Panna podejmie decyzje o małżeństwie, jego wybranka nie ma się czego obawiać, gdyż mężczyźni spod tego znaku zodiaku są wyjątkowo wierni, odpowiedzialni, troskliwi i skutecznie dbający o bezpieczeństwo finansowe rodziny. Dorabiają występując w reklamach kremów.

Ivan MiljkovićIvan Miljković internet

Na koniec informacja być może najważniejsza: horoskop partnerski. Gwiazdy mówią, że najlepszą partią dla Panów Panien są Byki, Raki i Koziorożce. Czytelniczki spod tego znaku zodiaku prosimy jednak o zachowanie spokoju i zimnej głowy, bo mężczyźni spod Panny podobno nie potrafią prawić komplementów kobiecie, traktują je często z pobłażliwością, jako rozrywkowy element w życiu, nad miłość przekładając karierę. Co więcej, nie potrafią starać się o kobietę, a oczekują zainteresowania i inicjatywy z niej strony.

I co Wy na to, Byki, Raki i Koziorożce?

ruby blue

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.