David Beckham: o seksie, Victorii i ręce Henry`ego

  Ale uspokajamy: ręka Henry'ego nie ma nic wspólnego ani z Victorią, ani z seksem. Ale i tak będziecie zaraz oddychać tak ciężko, jakbyście miały astmę.   

Najpierw Królowa Lodu Victoria zdradziła miesięcznikowi Allure, że jeżeli miałaby wybierać pomiędzy seksem a spaniem, wybrałaby...seks, co zważywszy na atrakcyjność jej męża nie jest szczególnie oryginalnym wyborem. A potem dodała: ''Chodzę z Davidem do łóżka każdej nocy, więc wiecie, byłoby to trochę dziwne, gdybym powiedziała, że spanie...'' . A już wydawało się nam, że David wobec wyniosłości małżonki

przelał czułość na dzieci...

To jednak oczywiście nie koniec. Ochłońcie, usiądźcie spokojnie, zaparzcie sobie melisę albo łyknijcie Nervosolu. Posh nie skończyła tematu łóżka i powiedziała: ''Zazwyczaj nie chcę zakładać czegokolwiek do snu. Ale David kupił mi zestawy ze swojego ulubionego sklepu, Agent Provocateur...''

Cudownie Vicki, czy jest jeszcze coś o czym chciałabyś z nami porozmawiać?

Nasze skrępowanie jest jednak niczym w porównaniu z pełnym uroku zawstydzeniem Davida, kiedy amerykański dziennikarz Dan Patricks zapytał go o łóżkowe rewelacje ujawnione przez jego małżonkę, w chwili gdy David właśnie kończył swoje wywody na temat wspomnianej ręki Henry'ego. Zobaczcie wideo:

Czyż Becks nie jest uroczy kiedy mówi: "Tak, to brzmi zupełnie jakby to powiedziała moja żona" i z nutką zrezygnowanej melancholii wspomina wszystkie razy gdy Victoria opowiadała dziennikarzom o tym, że lubi on chodzić w jej bieliźnie albo o zawartości tej bielizny... Ech, David, ciężkie mamy życie z tą Victorią, czyż nie?

A co jeszcze powiedziała była Spice Girl możecie przeczytać tutaj .

rybka

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.