Ciachowy horoskop - Lwy

Dziś  po raz kolejny rozkładamy karty na naszym magicznym stoliku -  tym razem prześwietlamy sportowców urodzonych na przełomie lipca i sierpnia.

Zodiakalne Lwy bez wątpienia mają, a przynajmniej mieć powinny, najwięcej cukru w cukrze, innymi słowy, najwięcej ciachowości spośród wszystkich sportowców. One to bowiem - czyli, między innymi, Robin van Persie, Robert Lewandowski, Paweł Korzeniowski, Thierry Henry, Kobe Bryant, Roque Santa Cruz - obdarzone są charyzmą, temperamentem, wysokimi aspiracjami i odwagą. Bywają apodyktyczne, pociąga je wszystko, co jest wielkie i szlachetne. Lubią być w centrum zainteresowania i denerwują się, kiedy okazuje się im go zbyt mało (patrz Robert Lewandowski).

Peszko i LewandowskiPeszko i Lewandowski Fot. Tomasz Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

Niestety jednakże, o ile w przypadku Koby'ego Bryanta, lidera LA Lakers, powyższy opis pasuje idealnie, o tyle do chociażby Santa Cruza już niekoniecznie. Bez wątpienia każdy z nich jest odważny, ale czy aby na pewno apodyktyczny?

Peszko i LewandowskiC: VANIT.DE/KHMSTEDT/Bernhard K?hmstedt

Są to za to osoby bardzo kreatywne. Pracowite, wytrzymałe i konsekwentne w podejmowanych działaniach, obdarzone licznymi talentami. I niechże by ktoś spróbował zaprzeczyć.

Lwy posiadają również osobisty czar i magnetyzm, który przyciąga płeć piękną. Patrząc na naszych dzisiejszych bohaterów, nie sposób się nie zgodzić.

Bywają za to impulsywne i niekiedy w sposób bardzo emocjonalny okazują swoje uczucia. Zwłaszcza Kobe Bryant

Kochają za to do szaleństwa. Podobno jednak, miłość ta szybko się wypala i zastępuje ją następna. Tutaj, niestety, musimy zaprotestować - wszystkie nasze dzisiejsze ciasteczka (no może wyjąwszy Thierry'ego Henry) pozostają w trwałych i stabilnych związkach i ani myślą zmieniać ten stan rzeczy.

Niestety, w najbliższym czasie czeka je sprawdzian charakteru (cokolwiek miałoby to znaczyć). Koniec listopada ma przynieść bowiem Lwom problemy z koncentracją. Będzie to czas niezbyt korzystny również dla ich związków.

Peszko i Lewandowski

Jakby zatem coś w tej kwestii się zmieniło, to największą szansę zbudowania trwałego związku z Lwem mają Wodniki, niemniej przyjazne są im również Ryby, Skorpiony i Barany.

Czy powyższy opis pasuje do naszych lwich sportowców? Czy też zgodzicie się z nami, że dzisiejsze ciasteczka są tak wielkimi indywidualistami, że po prostu nie pasują do żadnego z szablonów?

bint

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.