Jak powinien wyglądać mecz Barcelony z Interem?

  W oczekiwaniu na wielkie starcie przepędzamy demony zerozeryzmu. Oto jak ma wyglądać mecz Barcelony z Interem i nie przyjmujemy żadnych wymówek, usprawiedliwień i wykrętów w razie gdyby któryś z naszych postulatów pozostał niespełniony.    

A więc zaczynamy - ot nasza ultymatywna lista życzeń:

1. Wynik 0:0 jest nie do przyjęcia . Drodzy panowie, jutro jest naprawdę wiele ciekawych spotkań, które mogą skończyć się gradem goli, a mimo to, oczy całego świata - w tym nasze - zwrócone będą na Was, więc weźcie to sobie do serca. Mają paść co najmniej trzy bramki.

2. Strasznie chciałybyśmy się w końcu dowiedzieć kto jest lepszy: Zlatan czy Eto'o . Niestety Ibra się wywinął i złapał kontuzję, i nie wiadomo czy zagra dziś wieczorem. Skoro więc nie doczekamy się rozstrzygnięć jednostkowych, to niech przynajmniej okaże się czy włoska defensywa skuteczniejsza jest od hiszpańskiej ofensywy, czy może na odwrót.

3. Tym razem nie życzymy sobie żadnych kolorystycznych kontrowersji , czy Barca nas słyszy? Chociaż tym razem, jako gość, to Inter podejmuje ryzyko....

4. Zamiast jakiejś przygodnej panienki, w taką sytuację powinna wplatać się jedna z ciachowych redaktorek , względnie Czytelniczek (tylko dziewczyny, nie zapomnijcie potem opisać nam całego zdarzenia). I weźcie koszulkę na konkurs.

5. Gracze Barcelony powinni się zachowywać, jak na prawdziwych gladiatorów przystało:

6. Natomiast piłkarze Interu mają grać... po prostu śpiewająco:

7. Mamy też nadzieję, ze trenerzy obu zespołów nie popełnią żadnego faux pas i nie pokażą się w dresach, a w swoich najlepszych, wieczorowych kreacjach , tak przez nas zachwalanych dziś rano : AP/ANTONIO CALANNI 8. Chyba nie musimy panom przypominać, iż wymiana koszulek jest absolutnie obowiązkowa - tak jak to prezentują Zlatan i Cris, oraz Zizou i Figo (dzięki chłopaki!) Przy czym nowo uzyskanej, przepoconej koszulki przeciwnika nie należy bynajmniej od razu zakładać na odsłonięty tors, należy zaś z owym torsem, wolno przedefilować przed wszystkimi kamerami, dać się obfotografować fotoreporterom, dopiero potem zejść do szatni - tak jak to prezentuje nasz asystent Szewa: AP/Manu Fernandez Brawo Andrij. A teraz Gigi pokaże jak robić nie należy: Nie, nie, nie Gigi, bardzo źle, trzymanie w rękach cudzej koszulki, bez całkowitego pozbycia się własnej garderoby stanowi pogwałcenie pradawnych zwyczajów. 9. Natomiast po meczu oczekujemy od panów trenerów fontann elokwencji, kilogramów humoru i ton dobrego wyglądania: Ufff, nie możemy się doczekać wieczora.... rybka

Więcej o: