Kogo uważacie za największe ciacho? - pierwsze statystyki

   Czyli zabawa naszego portalu, zorganizowana do pary z Bruno Bananim, trwa. Pierwsze dni i wielkie niespodzianki mamy za sobą. Jak na przykład ta, że w rankingu na jednym z ostatnich miejsc znajduje się...Cristiano Ronaldo! Wygrywa Ignaczak! 

Nie kręćcie z niedowierzaniem głowami - to niestety prawda! Oto w naszej wyjatkowej sondzie liczą się nie tylko głosy na ''TAK'', ale i na ''NIE''. Niech nie trwożą się jednak fanki C-Rona - nasza zabawa w klikanie trwa do świąt, tak więc macie jeszcze mnóstwo czasu, aby zmienić losy biednego, krytykowanego Żelika, który ma obecnie jedyne 40 głosów na plus.

Pamiętajcie, wystarczy nacisnąć na widoczny na fioletowym tle guziczek ''TAK'' lub ''NIE'', który jest widoczny w prawie każdym z artykułów. Co ciekawe i oryginalne, głosować możecie wielokrotnie, więc jeśli odpowiednio często będziecie otwierać strony dotyczące Waszych ulubieńców, na pewno uzyskają oni od Was odpowiednio dużo głosów. Oczywiście, działa to i w druga stronę - jeśli gwiazda ma wielu wrogów, jej popularność będzie malała proporcjonalnie do wzrostu zaangażowania przeciwników.

A z najciekawszych statystyk: 

- na pierwszym miejscu, z największa ilością głosów pozytywnych, jest na razie Krzysztof Ignaczak

- największe emocje, a wiec najwięcej głosów w ogóle (i drugie miejsce pod względem pozytywów) - Iker Casillas

- najwięcej głosów ujemnych zdobył do tej pory...chętnie się rozbierający David Haye (szok!)

- a to, co zafrapowało nas najbardziej, to fatalne statystyki The Special One'a, Jose Mourinho , który także w całościowym rozliczeniu jest na minusie (-13)! Nie macie serca dla boskiego Jose i byłego felietonisty ...

Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń. Pamiętajcie, dziewczęta, że wszystko w Waszych rękach i palcach!

Więcej o: