Różowy Raport Specjalny - JT i karp

Skąd pochodzi bielizna Joe Cole'a, jaki los spotkał samochód pana Gattuso, co wspólnego ma JT z ogromnym karpiem i inne takie.   

*** Samochód Gennaro Gattuso, bardzo ciekawa rzecz - zgubił się we Włoszech, odnalazł w Albanii . Teraz już wiemy, do kogo należy ta różowa bielizna z niewiadomych powodów regularnie lądująca w naszej redakcji.  

*** Wiecie, co lubimy bardziej od roznegliżowanych ciach? Ciacha zdające sobie sprawę, że są na świecie rzeczy bardziej warte inwestycji niż kolejne Ferrari. Didier Drogba jest jednym z nich - właśnie przekazał 3 miliony funtów na budowę szpitala . I wiesz co, DD? Od razu jesteś fajniejszy.

*** A jak już o bieliźnie mowa, wiedzcie kochane, że ta, która ukazuje nam się w co szczęśliwszych chwilach spod spodenek Joe Cole'a, została zapewne kupiona przez jego małżonkę, która ostatnio została przyłapana na tej czynności . Świetnie, teraz za każdym razem oglądając Joe w majtkach będziemy miały przed oczami Carly. Przykre.  

*** Petrice Evra przed barażami o udział w Mistrzostwach Świata zdecydowanie świruje . No chyba, że każda z Was tak ma, że widząc coś zielonego od razu myśli o Irlandii. Och, Patrice, wejdź tylko na ciacha.net., tutaj ponapawasz się zupełnie inną kolorystyką...

*** Facet w czerni . Bardzo bardzo seksowny facet w bardzo bardzo błyszczącym garniturze. Zizou, wiesz że cię kochamy?

*** To chyba jedno z najbardziej przełomowych odkryć w dziedzinie Ciachologii, ale istnieje na świecie magazyn, który wcale nie chce zamieścić na okładce torsu Johna Terry'ego....bo woli zamieścić go w pełni ubranego, na dodatek trzymającego ogromnego karpia na rękach ! Świat się wali.  

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak pomalować paznokcie, założyć koszulkę ulubionej reprezentacji i wygodnie rozsiąść się przed telewizorem z kieliszkiem magicznej cieczy na skołatane nerwy, bo weekend reprezentacyjny czas zacząć! Zdajecie sobie sprawę, że przy odrobinie szczęście będzie nam dane oglądać takie obrazki, jak na zdjęciu głównym?

Marina