Różowy Raport Specjalny - Golden Balls, seksowna Bestia i pikantny horoskop

Bądź też wszystko czego potrzebuje do szczęścia każda bardzo zmarznięta ciachowa czytelniczka w ten weekend.    

*** Reprezentacja narodowa Niemiec postanowiła wdzięcznie zaprezentować nam swoje nowe stroje, za pomocą krótkiej, acz, jak się za moment przekonacie, wielce treściwej reklamy . A warto obejrzeć choćby dla samego spojrzenia Miśka Ballacka i całokształtu naszej seksownej Bestii. Mmmm.

*** Strajk w Primiera Divison ? Strajk nieubraniowy? Oznaczający odwołanie derby Madrytu? Coś nam się wydaje, że wcale to nie jest dobry pomysł, panowie. Jednogłośnie wręcz uważamy, że plan zabarykadowania się w naszej redakcji byłby znacznie bardziej atrakcyjny - dla wszystkich zaangażowanych stron.

*** David Beckham i jego... same-dobrze-wiecie-co .

*** Piłkarskie ciacha a astrologia, czyli jak zawsze niezawodny horoskop ujawniający wszystkie pikantne sekrety z życia intymnego naszych ulubieńców . Brzmi nieinteresująco tylko dla tych, którzy za żadne skarby świata nie chcą dowiedzieć się, jaki Lampsy jest w łóżku?

*** Lech Poznań laureatem nagrody Fair Play za ubiegły sezon . Czyżby ilość seksownych piłkarzy w składzie, liczba odsłoniętych klat lub też rozegranie przynajmniej dziesięciu przyprawiających o palpitację serca meczów były jednym z kryteriów? No dobrze, Robercie, i tak wiemy, że to wszystko twoja zasługa.

*** Wierzcie nam lub nie, ale wszyscy ci tylko z pozoru wyglądający na przemiłych piłkarze Tottenhamu, zostali oficjalnie mianowani najgorszymi możliwymi pasażerami linii lotniczych . Drogie panie stewardesy, skoro aż tak bardzo towarzystwo uroczych zawodników "Kogutów" daje się wam we znaki, chyba nie będziecie mieć nic przeciwko ,jeśli na wszystkie loty z tymi ciachami na pokładzie zastąpią was koleżanki w różowych uniformach?

Czymże byłby jednak Różowy Raport Specjalny, bez gorących fotek piłkarzy przyprawiających o przyspieszone bicie serca? Wolimy sobie nawet tego nie wyobrażać, dlatego za pomocą zdjęcia głównego przekazujemy Wam dostarczone przez niezastąpione Kickette serdeczne pozdrowienia od Sergio Ramosa. Bo kochamy piłkę nożną. Naprawdę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.