Różowy Raport Specjalny - Valdes, Bambi i inne przystojniaki w akcji

Ciachowy weekend oficjalnie czas zacząć.    

*** "Królewscy" udają, że robią coś więcej poza nieustannym usiłowaniem zwrócenia na siebie naszej uwagi, zapuszczaniem zarostu, odsłanianiem klat, tudzież doprowadzaniem mas wielbicielek do szaleństwa. Cóż, udało wam się chłopcy, ten trening wygląda całkiem przekonująco.

*** Ciacho do całoweekendowego podziwiania i ślinienia się - Victor Valdes w towarzystwie wyróżnienia wręczonego mu przez "Marcę". Nic tylko schrupać (ciacho, nie wyróżnienie).

*** Z cyklu - najfajniejsze cykle: '' Eboue na każdy dzień ''. Jaki Eboue przywita nas jutro?Mała rzecz, a cieszy.

*** Wygląda na to, że trochę pospieszyłyśmy się z radosnymi rewelacjami - Coleen Rooney jeszcze nie urodziła Wayne'a Juniora, choć patrząc na nią ma się nieodparte wrażenie, że nastąpi to za nie więcej niż dwie sekundy. No chyba że w ciągu tygodnia zdążyła zajść w ciążę po raz drugi.

*** Bogowie kontuzji wyraźnie nie mają litości dla naszego cudnego "Bambiego" . Biedaczek, ledwo co wyleczył uraz nękający go od czerwca, a w pierwszym meczu po przerwie zdążył juz złapać kolejny, eliminujący widok jego pupy sprzed naszych oczu przez najbliższe trzy tygodnie. Życie jest niesprawiedliwe.

*** Jeżeli istanieje ktoś taki na świecie, kto ma PRAWIE tak genialne, cięte riposty i błyskotliwe dowcipy co Ciacha, to z pewnością jest to nowy trener reprezentacji Polski . "Franz", szacun, chłopie.

***Przypominamy, że Ciacha maja swoje konta na Facebooku , Naszej-Klasie i Twitterze . Bądźcie z nami i w tych okolicznościach przyrody.

Przy okazji, wpadł dzisiaj do naszej redakcji taki seksowny młody chłopak, który oświadczył, że koniecznie musi przekazać coś naszym wiernym Czytelniczkom. Cóż, uwierzcie nam na słowo, nie miałyśmy wyboru, a może i nie chciałyśmy zrobić inaczej niż owe COŚ wam zaprezentować.

My też cię kochamy, Pato.

Marina

Więcej o: