Bardzo, bardzo złe wieści dla fanek Ikera Casillasa...

Że ma nową dziewczynę - wiedziałyśmy, już od jakiegoś czasu, lekkomyślnie i optymistycznie bagatelizując ów niesmaczny fakt. Tymczasem wygląda na to, iż sprawa jest naprawdę poważna. Czytacie na własne ryzyko, chusteczki gratis.   

Coraz więcej wiemy o tożsamości nowej dziewczyny Ikera. Niedawno ustaliłyśmy jej imię , dziś pora na nazwisko i kolejną porcję przygnębiających faktów.

Otóż Ana Isabel Medinabeitia udzieliła wywiadu magazynowi Hoy Corazon. Nie dość, że wystąpiła na jego okładce i wygląda ładnie (aaaargh!)...

...to jeszcze w środku ma czelność opowiadać, jak bardzo szczęśliwa jest z hiszpańskim bramkarzem. Phi, też nam coś, no doprawdy wielka sztuka, być szczęśliwą z Casillasem. Powiedziałabyś lepiej coś oryginalnego, na przykład, ze rozrzuca po podłodze brudne skarpetki, albo nie opuszcza deski... albo, że strasznie chrapie w nocy...

Najgorsze jest jednak to, że mimo dosyć krótkiego stażu pary, Iker zdążył już poznać rodziców Any. Poznać rodziców. Rozumiecie co to znaczy? Dużo. Bardzo dużo. Dla hiszpańskojęzycznych masochistek - cały wywiad tutaj .

My idziemy zakopać się w naszej różowej pościeli i pogrążyć w żałobie:

Więcej o: