Różowy Raport Specjalny - Ramos, Torres i inne gorące ciachas

Jeśli nie interesują Was uda Kaki, stan cywilny Sergio Ramosa, sekrety Crisa i ukryte myśli Torresa w żadnym wypadku nie klikajcie w różowy napis "więcej" !   

*** Sergio jest GORĄCY i (nie) wie, co mówi . Kto twierdzi inaczej, niech czym prędzej kliknie w krzyżyk w prawych górnym ekranu. Jeśli jednak z nami pozostałyście koniecznie wiedzcie, że na dokładkę do nieziemskich fotek Ramos gorliwie zapewnia, że nie miał dziewczyny odkąd skończył 15 lat oraz wyznaje, że nie przepada za modelkami i aktorkami, bo wzbudzają zbyt wiele zamieszania. Chłopcze, ty to dokładnie wiesz, jak poprawić Ciachom humor.

*** Sol Cambell, wyglądając nieprzyzwoicie przystojne, przesiaduje samotnie w kawiarni , a nasza niezawodna kobieca intuicja mówi nam, że wyraźnie czeka na towarzystwo jakiejś pięknej, uroczej i jednocześnie inteligentnej dziewczyny. Jakieś chętne?

*** Reprezentacje narodowe trenują w pocie czoła , czyli Kaka ukazuje swoje apetyczne udo, Thierry wygląda jakby miał dość wszystkiego i wszystkich, Kun zabójczo uśmiecha się w naszą stronę, Cris wyznaje Naniemu, jak bardzo za nim tęskni, a Zlatan ma wyraźne problemy w mięśniami twarzy.

*** A jak już przy trenowaniu jesteśmy, to jak myślicie, o czym myśli Torresik podczas biegania, rozciągania i wykonywania wszystkich tych karkołomnych ćwiczeń? My stawiamy na coś w stylu "...Jak z moją fryzurą?... Dobrze się prezentuje ?... Czy moje nowe blond pasemka lśnią w promieniach słońca?... Mam nadzieję, że nie są zbyt tłuste i nie rozczaruje po raz kolejny Ciach! ...To by mnie zabiło!.. .", choć Dirty Tackle oczywiście twierdzi co innego.

*** Frank Lampard i Thierry Henry zostali twarzami kampanii PepsiCo na rzecz walki z otyłością. Niestety jednak musimy stwierdzić, że efekty raczej nie są zadowalające - my, na przykład, od samego patrzenia na plakaty promocyjne z ich słodkimi buźkami mamy ochotę ich schrupać. Ale, rzecz jasna, liczy się gest...i przeurocze piegi Lampsy'ego na jednym z nich.

***Gorąco się ostatnio zrobiło przy okazji ogłaszania decyzji o przyznawaniu mniej lub bardziej kontrowersyjnych nagród Nobla, ale naszym zdaniem, temperatura mogłaby się podnieść o kolejne kilkadziesiąt stopni, jeśli szwedzka akademia decydowała według tych wytycznych . Potem już tylko C-Ron na prezydenta i nie byłoby na świecie takiej lodówki, kórej nie obawiałybyście się ze względu na Portugalczyka.

Na koniec pytanie podchwytliwe: byłyście grzeczne w tym tygodniu dziewczęta? Regularnie odwiedzałyście Ciacha i nieustannie wzdychałyście do przystojnych sportowców? Jeśli tak, to pewni obłędnie seksowni panowie z Waszyngtonu postanowili Wam w nagrodę zaprezentować swoje niesamowicie apetyczne ciałka. Dzięki, kochani.

Marina

Więcej o: