ME siatkarek - GORĄCA CIACHOWA RELACJA NA ŻYWO!

Jedyna internetowa relacja na żywo, w której zobaczysz zachwytów nad pośladkami Mileny Sadurek! Już w niedzielę o 17 lub 20 - w zależności od tego, jak dziewczynom pójdzie jutro. Zapraszamy gorąco!  

Postanowiłyśmy zaszaleć i pojąc to wyzwanie. Niby serwis o facetach, niby w testosteronie się wykąpać nie będzie dało, niby zczubaki robią konkurencyjną relację, a my ze względu na przeszłe dzieje kojarzyć się możemy - jakże błędnie - z (m)otylim tańcem, ale jednak. Grzechem byłoby bowiem odpuścić sobie ten temat w momencie, gdy Polska ma szanse na podwójną, męsko-damską koronę mistrzowską Starego Kontynentu albo choć na koronę złoto-brązową.

Jak to u nas będzie - pewnie się domyślacie, kobieta zmienną bywa, ale Ciacha to twarde skały wśród wzburzonego oceanu kobiecych nastrojów i emocji. Powinnyście jednak wiedzieć, czego u nas nie będzie -po co głupio sobie robić nadzieje.

Oto w ciachowej relacji nie pojawią się:

- wspomniane pośladki Mileny ani żadnej innej zawodniczki, niezależnie od narodowości, koloru skóry, kształtu i stopnia jędrności;

- poematy na temat falujących biustów i nóg niczym łania;

- słowa ''kochane, chyba powinnyście schudnąć'', jako że z autopsji wiemy, co wywołuje w nas wybuchy najdzikszej furii;

- wybory najpiękniejszej, bo to podobno sprowadzanie kobiety do roli obiektu seksualnego;

- niemiłe babsztyle - wojowniczki boże, które nie wiedzieć czemu drą się w niebogłosy.

Wszystkiego innego po Ciachach możecie się spodziewać. Do zobaczenia w niedzielę w godzinach popołudniowo-wieczornych

Ciacha

PS. BARDZO MOCNO LICZYMY NA WASZĄ POMOC!!!PISZCIE DO NAS NA ADRES CIACHA@G.PL Z WSZYSTKIMI UWAGAMI, SUGESTIAMI I KOMENTARZAMI. W CZASIE RELACJI NIC NIE PRZEJDZIE BEZ ECHA.

Więcej o: