Królewscy w obiektywie

Krótki poradnik dla początkujących:"Jak zmieścić w kadrze kilka ton słodyczy?"   

Choć sezon zaczął się już kilka tygodni temu, zespół Realu Madryt, czy to chcąc potrzymać nas dłużej w niepewności, czy to poprzez niemożność zebrania swoich rozchwytywanych gwiazdek w jednym miejscu i jednym czasie, postanowił dopiero teraz zorganizować coroczną drużynową sesję zdjęciową. I pomimo, że zazwyczaj nie przepadamy za tego typu fotkami - wszyscy wyglądają na nich tak samo i mają te identycznie przygłupie uśmiechy, a w promieniu kilku kilometrów nie ma gołej klaty - to dziś specjalnie dla "Królewskich" postanowiłyśmy zrobić wyjątek. Powód jest oczywisty: już teraz zdajemy sobie sprawę, że to jedno z tych ujęć, które przejdzie do historii i które z rozrzewnieniem będziemy pokazywać swoim córkom, a do których kolejne pokolenia kobiet będą nieskończenie wzdychać. Raul, Iker Casillas, Kaka, Albiol, Ronaldo, Xabi Alonso, Benzema, Ramos, mega ciacho obok super ciacha, ramię w ramię - to widok doprawdy nigdzie wcześniej i zapewne nigdzie później nie spotykany. Ciacholand, raj na ziemi, albo po prostu Real Madryt w pełnym składzie i w pełnej krasie. Efekt jest powalający i nawet nie próbujcie temu zaprzeczać...

Przy okazji, przyszło nam na myśl kilka drobiazgów:

1. Ikerek nadal nie zgolił brody i wcale nie wygląda nam na to, by miał taki zamiar w najbliższym czasie. Szkoda, bo jak tak dalej pójdzie owo nieszczęsne nadmierne owłosienie twarzy całkowicie przysłoni mu jego piękny uśmiech i egzystencja Ciach na tym świecie straci sens.

2. Zaloty Cristiano wobec starszego kolegi są doprawdy urocze. Te nieustanne zaczepki, żarty, dowcipy i uśmieszki w stronę Kaki są dla nas błaganiem o choć chwilę cennej uwagi Brazylijczyka. My zaś wciąż nie możemy się zdecydować ,na miejscu którego z panów wolałybyśmy być? Podrywanego, czy podrywającego?

3. Widziałyście to? Na pewno, tego nie da się nie dostrzec - najprawdziwszy blask wielkości bijący od Raula, kiedy pojawia się między młodszymi kolegami - blask, którego nie da się wywołać nawet przy pomocy najjaśniejszego słońca i kilogramów żelu. Od razu widać, kto tu jest żywą legendą i najzwyczajniej rządzi w tej drużynie. 

4. Utrzymanie dwudziestu dwóch rozbawionych facetów przez kilka sekund, bez ruchu jest po prostu niemożliwe, o czym doskonale może świadczyć postawa Casillasa w ostatnich sekundach filmiku. Mimo wszystko, chętnie byśmy osobiście spróbowały tej trudnej sztuki. 

Marina

***UPDATE: A tu jeszcze filmik z przedłużania kontraktu BWIN z Realem z udziałem wielkiej czwórcy. Ochom i achom nie ma wśród nas końca.

***UPDATE 2: I jeszcze jeden film - również pochodzenia sesyjnego. Błękitne sweterki, kamizelki i koszulki polo zawsze na topie.

Więcej o: