Różowy Raport Specjalny - CRIS + KAKA = WIELKA MIŁOŚĆ

Mamy zaszczyt wam zaprezentować kolejną przesłodką i przesmaczną porcję świeżych ploteczek, tajemnic i sekretów z życia naszych ciasteczek, cotygodniowo dostarczanych nam przez naszych zaufanych informatorów i publikowanych specjalnie dla Was, drogie Czytelniczki, w Różowym Raporcie Specjalnym. Czytajcie i rozkoszujcie się.    

*** Co łączy Crisa i Kakę ? Hmm...być może znacznie więcej niż by się Wam, drogie Panie, mogło wydawać. A jeżeli te "przypadkowe" gesty i czułe spojrzenia nic wam nie mówią, to my wam powiemy: coś jest tutaj na rzeczy!

*** Jedyna taka okazja , by John Terry i Michael Owen nosili na sobie cząstkę ciebie. Firma Umbro zaprasza nas do zaprojektowania podeszwy butów, w których będą szaleć po murawie JT i MO. Tylko sobie to wyobraźcie: Michael strzela zwycięskiego gola dla United w finale Champions League, operator robi zbliżenie na całym sytuacją i co widzimy? Przepiękną, różową podeszwę jego korków z wzruszającym wyznaniem "KOCHAM CIACHA.NET". Mimo wszystko, wolałybyśmy raczej, aby obaj panowi raczej nosi bieliznę naszego projektu, aniżeli buty, ale najwyraźniej nie można mieć wszystkiego.

*** Nowy trener polskiej reprezentacji w piłce nożnej w pełnej krasie . Cóż, jak widać nie tylko półnagie zdjęcia ciach wystarczą za tysiąc słów.

*** Nie tylko bije, nie tylko prowadzi internetowy magazyn lajfstajlowy, nie tylko błyska dekoltem, ale także kocha dobrą kuchnię, co postanowił udowodnić, otwierając swoją własną knajpę , nosząca znamienną nazwę ''Rosso'' . Rio Ferdinand, bo o nim mowa, swój debiut w roli restauratora zaliczy prawdopodobnie pod koniec października, a my już kupujemy bilety do Manchesteru, żeby na otwarciu koniecznie się pokazać. Możemy przy okazji sprzedać kilka przepisów na ciastka. Cena - do uzgodnienia.

*** Kilka pytań do Bartka Kurka . Co prawda, jego odpowiedzi nie zawierają ani jego numeru telefonu, ani adresu, ani nawet miłosnego wyznania w naszą stronę, i tak jednak warto przeczytać ten wywiad. Wszak wszystko, co powie Bartek "Największe Ciacho Mistrzostw Europy w siatkówce" Kurek, jest święte.

(Zauważyłyście to? Dacie wiarę? Ani słowem nie wspomniał o swoim koledze z kadry, Michale B. A skoro on tego nie zrobił, my czujemy się zobowiązane to uczynić: Michał Bąkiewcz żyje i ma się dobrze...

TAK, tak, tak !!! Będziemy pokazywać Wam to zdjęcie przy każdej byle okazji przez następne 204690378946 lat naszego życia).

Różowego weekendu!

Marina

Więcej o: