Sportowi mieszańcy: Henry z Iversonem, Becks z kijem, Del Potro z koszulką Boca Juniors

Lubimy, kiedy mistrzowie w swoich dyscyplinach  ujawniają zainteresowanie również innymi dziedzinami - piłkarze na przykład golfem, a tenisiści piłką nożną.  

Na poniższym obrazku, jak widzicie, Allen Iverson, wielka gwiazda NBA, która podczas ledwie zakończonego EuroBasketu pojawiła się nawet w naszym kraju, w swoim podboju Europy dotarł już do Barcelony, gdzie nie omieszkał cyknąć sobie kilku fotek z piłką do nogi i u boku kolegi spod znaku Nike - Thierry'ego Henry. Trzeba przyznać, że zestawiony z gangsterskim stylem koszykarza Henry prezentuje się bardzo dostojnie, niczym stuprocentowy dżentelmen i grzeczny chłopiec, nawet jeszcze lepiej niż zwykle. Jeśli to możliwe.

Futbolowych związków Rogerowi Federerowi pozazdrościł natomiast Juan Martin Del Potro. Młody Argentyńczyk dąży do zdobycia absolutnego prymatu najwyraźniej nie tylko na korcie, ale i w mediach. Ostatnio pokazał się na meczu, zdaje się, ulubionej drużyny z Buenos - Boca Juniors w oryginalnej koszulce klubowej. Trzeba przyznać, że bardzo mu w niej było do twarzy. I po raz kolejny wspomnimy, że strasznie wielkie z niego ciacho - dla każdej grupy wiekowej, bo ma w sobie dojrzałość nietypową dla przeciętnego 21-latka.

REUTERS/MARCOS BRINDICCI

A na zakończenie - niezastąpiony Beckham, który w życiu miał już więcej ról (a przede wszystkim zmian wizerunkowych), niż jego małżonka par butów. Tym razem Dawidek B. w charakterze zdobywcy pół golfowych - jak zwykle seksowny, jak zwykle bez zarzutu.

A który z panów powyżej podoba Wam się najbardziej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.