Różowy Raport Specjalny - 3xK : klata Poldiego, kara Adebayora i kontuzja Xabiego

Miniony tydzień spędziłyśmy w przepięknym złotym świecie pełnym siatkarzy, medali, nieustającej euforii i Bartka Kurka, nie w głowie nam były murawy, gole i piłkarskie ciasteczka, co osobiście teraz zamierzamy grzecznie nadrobić. Patrzcie tylko, ile przewspaniałych - lub nie całkiem - rzeczy w czasie duchowej nieobecności nas ominęło.    

*** Nasze prośby, błagania i wszelkiego rodzaju emocjonalne szantaże zostały wreszcie wysłuchane ! Nikt nie będzie bezkarnie narażał na oszpecenie boskich twarzyczek naszych ciach, nawet ktoś z tak świetnym ciałem, jak Emanuel Adebayor. Eks-Kanonier został ukarany za gnębienie swoich eks-kolegów i prowokowanie eks-fanów karą trzech meczów. Tylko dlaczego naszej propozycji nikt nie wziął pod uwagę? Była o niebo lepsza.  

*** Uwaga, drogie Panie, prosimy o ciszę, " The Special One" będzie przemawiał! Mourinho, w całej dobroci swojego serca, postanowił udzielić nam kilka bardzo ważnych lekcji życiowych, opierając się oczywiście o własne bezcenne doświadczenia. My na przykład nauczyłyśmy się jednej istotnej rzeczy - angielski akcent Jose jest obłędnie seksowny, a sposób w jaki wymawia "father" doprowadza nas do szaleństwa.

*** Klata Lukasa Podolskiego . Po prostu. Nasz chleb powszedni, a cieszy. I co potrafi zrobić ze zwykle racjonalnymi i trzeźwo myślącymi redaktorkami Ciach ?

*** Bo buty były za ciasne .  Albo sir Alex Ferguson zbyt pochopnie postanowił zdjąć z boiska swojego najlepszego obecnie strzelca, Wayna Rooneya, któremu osobiście się to "troszkę" nie spodobało. Ucierpiało oczywiście niczemu niewinne, warte kilkanaście tysięcy euro, obuwie, rzucone z impetem na ziemię przez ich właściciela. Nieładnie, Wayne. Może zaparzyć ci melisy?

*** Yoann Gourcuff dobitnie udowadnia wszystkim niedowierzającym kobietom, że owszem, nawet i z koszulką przysłaniającą tą słynną, piękną klatę potrafi wyglądać pociągająco, seksownie i trafić na łamy Ciach. On i jego rzęsy zresztą też.

*** Życie jest niesprawiedliwe - Xabi Alonso i jego broda nie wystąpią na boisku przez kolejne, niemiłosiernie długie 10 dni!  Z jakiej to przyczyny? Przy wtorkowym ligomistrzowym pogromie FC Zurich ucierpiał jeden z mięśni jego zgrabnej prawej nogi. Ale nie tylko my jesteśmy smutne, spójrzcie tylko na jego kolegów z szatni i...rozkoszujcie się wspólnie z nami tymi zapierającymi dech w piersiach widokami przez calutki weekend. My osobiście nie mamy zamiaru robić nic innego...

Marina

Więcej o: