Różowy Raport Specjalny - optymistyczne wydanie specjalne

Nastały ciężkie, smutne i ciemne czasy w których wręcz panicznie potrzebujemy dobrych, optymistycznych, napawających nas nową nadzieją, wściekle różowych wiadomości. Och, jak dobrze, że jest RRS, który dziś dzielnie przypomina, jaki ten pokręcony sportowo-ciachowy świat potrafi być piękny. Mimo wszystko.   

*** Barca po długiej, trzymiesięcznej przerwie otrzymuje z powrotem jednego ze swoich liderów . Iniesta jest zdrowy, zwarty i gotowy do gry na Camp Nou i już zapewne wraz z nami nie może się doczekać strzelania goli, cieszynek i przytualnek z...no właśnie, z kim? Cóż, Adres, jakby ci to powiedzieć.... podczas twojej nieobecności trochę się tutaj pozmieniało.

*** To już oficjalne: fotograf klubowy Chelsea to nasz idol . Wszak nie każdy byle artysta potrafi ze zwykłych, cosezonowych fotek stworzyć istne dzieła sztuki. Te oryginalne pozy, to niecodzienne ujęcie piłkarzy, ta gra świateł i...hmm...inne efekty specjalne. Po prostu cud, miód i orzeszki. Czy wam teraz też jakoś znacznie bardziej różowo?

*** Życie jest piękne! - Becks wraca do Europy ! Przygotujcie swoją najlepszą kreację, zabukujcie bilet do Mediolanu i otwórzcie szampana - David Beckham i jego bokserki nadchodzą! Otóż L.A. Galaxy dogadało się z AC Milanem a propos wypożyczenia i nasze bóstwo już na początku 2010 roku ponownie zasili szeregi "Rossonerich". Witaj w domu kochany, już zaczynamy szykować gorącą fetę na twój przyjazd. A ty, Victorio, mimo wszystko może powinnaś zostać w L.A. i na przykład...podlewać kwiatki w swojej rezydencji?

*** Jak dobrze wiedzieć w takich chwilach jak te, że niektóre rzeczy wciąż pozostają niezmienne, a życie toczy się dalej - Anglicy wygrali z Chorwacją 5:1, awansowali na mundial w RPA i co? Od razu poszli balować, korzystając z uroków bycia popularnym, bogatym, przystojnym sportowcem. Tradycyjnie. I tradycyjnie nie zostałyśmy zaproszone.  

*** Zagadka dnia:  znajdź wśród tłumu uczniów uroczego małolata o blond czuprynie, z szerokim, śnieżnobiałym uśmiechem, przyszłego piłkarza "Dumy Katalonii". Uwaga, zadanie jest wysoce utrudnione, gdyż przynajmniej na tym jednym, jedynym zdjęciu na nikogo się nie rzuca/ nie wskakuje/ nie obejmuje, a nawet nie dotyka ani nie odsłania klaty. Hej, chyba już za dużo podpowiedziałyśmy.

*** MUSISZ TO MIEĆ: plakat Cristiano Ronaldo w skali 1:1 . Kupić, zawiesić nad łóżkiem w sypialni, całować przed snem i spoglądać nań za każdym razem, gdy poważnie zwątpicie w piękno piłki nożnej. On u siebie ma identyczny.  

Tylko patrzcie, komu zrobiło się żal Ciach - urocze, gorące hiszpańskie trio właśnie przybyło, by nas pocieszyć. Zawsze wiedziałyśmy, że to dobrzy chłopcy...

I jeszcze raz - dla smaku:

Š AP/

Marina

Więcej o: