5 najzabawniejszych momentów z Bartkiem Kurkiem

Jak to dobrze, że mamy jeszcze inne, nie okrywające okazjonalnie nas i siebie wstydem narodowe reprezentacje. Na otarcie łez i uświadomienie sobie, że jakkolwiek polska piłka nożna być może się skończyła, ale że świat na piłce nożnej się przecież nie kończy, mamy dla Was kilka miłych, uroczych i zabawnych chwil z asem naszej siatkarskiej kadry, tej samej, która wciąż na Mistrzostwach Europy w Turcji pozostaje niepokonana.  

5. Bartek i telefon komórkowy

Tak, zdajemy sobie sprawę, że jest to 10-minutowy materiał z nieszczególnie znowuż fascynującej konferencji prasowej, więc o ile do szczęścia nie wystarcza Wam sam widok Bartka prezentującego się wręcz rewelacyjnie w czarnej koszulce i okularach (!), proponujemy przewinięcie na końcówkę  szóstej minuty. Poważna konferencja, ważne sprawy, konkretna rozkminka, prezesi i te okulary Kurka. Aż tu nagle zonk. Komórka. I mina Bartka.

4. Bartek i uroda zawodniczek

Dlaczego warto, według Bartka,  oglądać Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet? Sprawdzić możecie pod tym adresem . Phi.

3. Bartek i przyjaciele

Na tym filmiku widokiem Bartka uraczyć się można, co prawda, przez jakieś 3 sekundy, ale takim się  nam dziś wydał on miłym i pocieszającym, że postanowiłyśmy uwzględnić materiał i tutaj. Bo polscy siatkarze fajni są, a piosenki można czasem w bardzo zabawny sposób zmontować  ze zdjęciami. I  już.

2. Bartek Igłą szyty

Jakim cudem na naszych łamach nie wspomniałyśmy nic jeszcze nigdy o projekcie Krzyśka Ignaczaka? Nie mamy pojęcia. No to nadrabiamy - w roli głównej Bartek Kurek:

1. Bartek będzie brał cię w aucie

No to gdzie to auto?

ruby blue

Więcej o: