Różowy Raport Specjalny - treningi reprezentacji, klubowe czułości i złe piłki

Jeżeli w tych ekscytujących i wyjątkowo ciachowych czasach: czasach mistrzostw Europy w siatkówce, EuroBasketu 2009 i meczów reprezentacyjnych w ramach eliminacji do mundialu w RPA, warto poświęcić swoją cenną, kobiecą uwagę na coś więcej, to na pewno jest to poniższe kilka wiadomości. Nam wierzyć nie musicie, ale klata pana Drogby powinna być wystarczająco przekonująca, nieprawdaż?  

*** Najgorszy, najbardziej notspeszial wieczór/dzień/ mecz w karierze Gennaro Gattuso ? Jak byśmy były kapitanem, który po dwóch brzydkich faulach dostaje czerwoną kartkę i schodzi do szatni, a jego drużyna przegrywa z największym rywalem w jednym z najważniejszych meczów sezonu 0:4, pewnie byśmy się załamały. A nie mówiłyśmy, że brak różowopodobnej bielizny pod spodenkami może okazać się zgubny ?  

*** Iker Casillas nieznośnie marudzi . Bo nowe piłki są coraz dziwniejsze, bo lot piłek jest nieregularny i wreszcie, bo "życie bramkarzy staje się ekstremalnie trudne". Kochany, wyluzuj, odpręż się, komuś takiemu jak ty nawet najgorsze na świecie piłki z najbardziej nieregularnym lotem nie są w stanie zakłócić boskich interwencji i przeszkodzić w zapowiedzianym przez nas zdobyciu mistrzostwa świata (oczywiście w przypadku, gdy nie zrobią tego Polacy). A przy okazji: czy aby nie zapomniałeś się czegoś pozbyć ? Broda, broda, broda, Ikerku!!!

*** A jak już o tym mowa, to musimy Wam zdradzić, że czujemy się poważnie zaniepokojone tym, co dzieje się na chłopięcej i gładkiej do tej pory twarzyczce Davida Silvy . Może to tylko niewinny 3-dniowy zarost. Może wcale mu nie w planach długa, gęsta broda. Może. Bądź, co bądź, nie należy ignorować podobnych sygnałów, przypadek pana powyżej czegoś nas jednak nauczył. Ale jedno musimy przyznać: to, co David prezentuje w chwili obecnej, baaardzo nam się podoba. Ktoś nam tu dorasta, drogie Panie, i staje się szalenie seksowny!

*** Z serii - "Przytul kolegę z drużyny ": Frank, czy ty widziałeś to co my? DD wyraźnie ma się ku JT . Spójrzcie tylko na te słodkie oczka, zalotny uśmiech i czułe głaskanie po główce, to mówi samo za siebie. Zlatan zaś w nowej drużynie szaleje na całego, nie oszczędza nikogo, wczoraj Messi, dziś Puyol. Kogo przytuli jutro ? Hm, Pique wyraźnie chciałby tym kimś zostać .

*** Była zbrodnia, jest i kara - Chelsea przez najbliższy rok (!!!) nie powiększy swojego ciachozbioru i nie zakupi żadnego piłkarza. Dlaczego? Hm, namawianie piłkarzy do zrywania obowiązującego kontraktu, by móc ich pozyskać, chyba nie jest popierane przez FIFĘ i chyba w ogóle nielegalne. Oj nieładnie, Romek, nieładnie.  

*** Niemiecka reprezentacja trenuje w pocie czoła, ale co z tego - POLDI WRÓCIŁ !!! Wiemy oczywiście, że reprezentacji wcale nie opuszczał, a i w klubie gra regularnie, ale powiedzmy sobie szczerze - FC Koeln raczej daleko do ciachowych salonów i już dawno go nie widziałyśmy. Jak on ładnie skacze, jak słodko się uśmiecha i jak uroczo podnosi ręce do góry!

Kończąc zaś prezentujemy zasadny powód, dla którego nie powinnyście żałować, że kliknęłyście "więcej" i zajrzałyście do Różowego. Mimo wszystko, chyba nie wątpicie, że było warto?

Marina

Więcej o: