Australijscy rugbyści w rozbieranej i zapierającej dech w piersiach sesji

Oczywiście wszystko w zbożnym celu.   

Bo choć  rugbyści na grzecznych chłopców nie wyglądają i na boisku nie przebierają w środkach, to jednak serca mają gołębie i dla słusznej sprawy gotowi są poświęcić wiele - między innymi, oddając potrzebującym ostatnią koszulę, a w przypływie bezinteresowności nawet...slipy. Zdobywając tym samym uznanie Ciach, które, wciąż pozostając pod wielkim wrażeniem takiego altruizmu, tym goręcej zachęcają pozostałych sportowców do podobnych akcji dobroczynnych.

Gwoli wyjaśnienia powiemy, że ów szlachetny cel to zebranie pieniędzy na walkę z rakiem piersi poprzez sprzedaż - kolejnej już edycji - kalendarzy z serii ''Gods of Football'', którymi Ciacha zachwycały się już niejednokrotnie . Wspaniała idea.

Korzystając zatem z owej wyjątkowej łaskawości rugbystów i ich chęci do wzięcia udziału w rozbieranej sesji na rzecz zwalczania nowotworów, prezentujemy Wam cudny kalendarz z australijskimi sportowcami. W nim znajdziecie ciała, o których greccy bogowie mogli tylko pomarzyć. I choć wszyscy wyglądają tu wyjątkowo cudnie, a ich atletyczna budowa sprawia, że trudno zebrać nam myśli, to jednak musimy przyznać, że Tom Learoyd (w stajni?) i Daniel Conn (w nadmorskiej scenerii) prezentują się najlepiej. Nie mówiąc już o zwycięzcy naszego plebiscytu na najlepszą klatę , widocznym na zdjęciu głównym Davidzie Williamsie, pseudo ''Wolfman'', który tym razem postanowił zaprezentować równie apetyczną jak tors tylną część ciała.

Nie mamy też  wątpliwości, że kalendarz, który możecie naby ć tutaj (i tutaj również obejrzycie wideo z powstawania sesji), odniesie oczekiwany efekt, bo wierzymy, że czasem, po obejrzeniu takich zdjęć ozdrowieć można nawet z najcięższej choroby.  

A najlepsze zdjęcia do obejrzenia także tu .

bint

Więcej o: