Różowy Raport Specjalny - klaty, królewscy przystojniacy i piłkarze na wakacjach

Czyli to, co Ciacha (nie tylko w weekendy) lubią najbardziej.   

*** Tak się zastanawiamy, czy aby ślinienie się na widok torsu emeryta jest w porządku? Owszem, owszem jeżeli tylko tors jest nieziemsko wyrzeźbiony i diabelnie apetyczny, a emeryt jest słodkim, seksownym i ciągle zabójczo przystojnym  Luisem Figo . Oh,Luisie, nawet sobie nie wyobrażasz jak tęsknimy...

*** Kolejny niepodważalny dowód na to, że przed każdym treningiem The Blues, JT czyta wszystkim w szatni na głos ciacha.net - Chłopcy jak tylko dowiedzieli się od nas ,  że w tym sezonie zdobędą Mistrzostwo Anglii i wygrają Champions League od razu wzięli się za huczne świętowanie i odpicowani ruszyli w miasto , w planach mając niejedną imprezę i niejedną lampkę szampana.

*** Z cyklu "'eks-Królewskie ciacha na walizkach'': Michel Salgado wraz ze swoim uroczym uśmiechem przenosi się do Anglii, dołączając do drużyny Blackburn Rovers. Natomiast Jose Mourinho wysłał do Madrytu 20 mln euro i gorące zaproszenie do swojego królestwa dla słodkiego mini-ciacha, Wesley'a Sneijdera.

*** Oho, relacja JT&FL zaczęła już rozprzestrzeniać się po całej Europie. Przytulankom i czułym gestom na treningach Azzurrich nie było końca , a i tak nikt nie pomyślał, żeby zaprosić nas do wspólnej zabawy. Przykre.

*** Simon Vukcević, pomocnik Sportingu Lizbona zostaje przez nas oficjalnie uhonorowany 'Orderem Superciacha, za wyjątkowe zasługi dla wszystkich kobiet na ziemi - nie zważając na czekające go z tego powodu przykre konsekwencje - druga żółta kartka i opuszczenie boiska - i wykazując się niezwykłą odwagą cywilną, nie zrezygnował z pokazania nam swojego torsu w akcie radości po strzeleniu gola. Godne naśladowania, drodzy panowie-piłkarze.

*** A jeśli już mówimy o piłkarzach bez koszulek - oto boski Sergio Ramos zupełnie bezkarnie smaży swój boski tors w promieniach słońca i jedyne konsekwencje na jakie się naraża to my wyskakujące zza krzaków i rzucające się... no właśnie, na niego, czy jego partnerkę?

A tak poza tym... fajna czapka, nie?

CZAPKA!!! CZAPKA!!!

Marina

Więcej o: