Zemsta Nereidy: Cristiano kiepski w łóżku!

Wybaczcie nam ten tabloidalny tytuł. Dostosowujemy się poziomem do najsłynniejszej, najbardziej upartej i zdeterminowanej byłej WAG świata, która rozciąga w nieskończoność swoje medialne pięć minut, tym razem ujawniając kulisy łóżkowych wyczynów Cristiano Ronaldo.  

Czyni to, za bagatela - 60 tysięcy euro. Tyle bowiem dostała za udział w hiszpańskim programie telewizyjnym "Donde estas corazon?", w którym zdradza sekrety swojej i Cristiano alkowy.

Okazują się one wcale nie tak pikantne, jak można by się spodziewać. Otóż według Nereidy, życie Cristiano to telewizja, play station i łóżko. Z tym, że w łóżku też nie jest za ciekawie, bowiem Ronaldo nie był w stanie zaspokoić apetytów hiszpańskiej piękności, a nawet jeśli mu się to udało, to od razu potem zasypiał. Poza tym, jeśli coś go podniecało, to własne odbicie w lustrze (czemu się akurat nie dziwimy), nie zaś wdzięki Nereidy. 

Miał też Cristiano problemy ze słoniem. Z jakim słoniem i jakie problemy, tego nie jesteśmy wstanie powiedzieć nie paląc się ze wstydu i nie czerwieniąc bardziej niż była koszulka klubowa C-Rona, ale jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, odsyłamy tutaj .

No i co o tym wszystkim sądzicie? Aczkolwiek niepoprawny zdobywca jakim jest Ronaldo powinien się liczyć z konsekwencjami w postaci rozplotkowanych ofiar swoich podbojów, to jednak wydaję się, że Nereida powinna darować sobie i nam wszystkie te gorące rewelacje. Zwłaszcza, że dziewczyna jest ewidentnie zdesperowana, a słowa "takt", "umiar" i "honor" są jej równie obce, jak słowa "skromność", "wstrzemięźliwość" i "naturalność" jej byłemu chłopakowi.

Więcej o: