Z cyklu: jakich dziewczyn oni szukają - Marcel Gromadowski

Tytuł nieco nad wyraz i na zachętę, bo siatkarz w naszej ulubionej serii wywiadów ?krótka piłka? zdradza niewiele, ale i tak jest interesująco.  

Od kobiety jednak zaczynając, podstawowa informacja jest taka, że siatkarz natenczas takowej nie posiada. "Teraz skupiam się na innych rzeczach i życie tak mi się układa, że radzę sobie sam. Mam oczywiście swój ideał, ale zachowam to dla siebie"- wyznaje. No tak. Udziela on jednak jednej małej wskazówki dotyczącej potencjalnej wybranki, stwierdzając, że lepiej byłoby, żeby nie była to osoba związana z siatkówką. Już to chyba gdzieś słyszałyśmy .

Tak czy inaczej, jest o co tudzież kogo, drogie Dziewczęta, zabiegać bowiem Marcel wydaje się być całkiem ciekawą osobą. Przyznaje się, na przykład, do swojego wielkiego zamiłowania do muzyki. Zastanawiacie się w jakich rytmach upływa siatkarzowi autokarowa podróż na mecz? W ciężkich - rock i metal są jego ulubionymi gatunkami. Jakieś fanki mrocznych brzmień? Muzyczna pasja na tym jednak się nie kończy, bo Marcel wśród swoich hobby wymienia również grę na gitarze. A że nie ma za bardzo na nią czasu, ucieka się do sprytnego sposobu "na sklep muzyczny", udając w nim zainteresowania nabyciem gitary podczas gdy tak naprawdę absorbuje go sama możliwość zagrania na wybranym instrumencie. Sprzedawczynie w sklepach muzycznych - strzeżcie się. Albo i nie.

A całe wynurzenia Marcela Gromadowskiego do poczytania tutaj . Naprawdę warto. Istna skarbnica ciekawostek.

ruby blue

Więcej o: