Różowy Raport Specjalny - poprzeczki, ferrari, być jak Cheryl Cole i siatkarski Gortat

A także kilka innych rzeczy, mających za zadanie umilić Wam piątkowe popołudnie.  

***Wreszcie znalazłyśmy konkurencję, w której polska reprezentacja mogłaby odnosić sukcesy - strzelanie w poprzeczkę.  A tak na serio, strasznie polecamy przesłodki filmik, w którym rzeczoną zabawę urządza sobie Chelsea Londyn - ale ta stara dobra Chelsea, z Damieniem Duffem, Arjenem Roobbenem, Cudicinim, no i przede wszystkim - Speszial Łanem. Już wtedy wszyscy kleili się do Johna Terry'ego.

***Dziewczyny z Kickette zastanawiają się w tym tygodniu nad dylematem , który my rozgryzłyśmy już jakiś czas temu . Warto jednak zwrócić uwagę na argumenty, których one używają. Czyli mówiąc prościej: pooglądać jeszcze więcej ciachowych zdjęć Leonardo.  

***No dobra, może i my nie wyglądamy jak Cheryl Cole, ale ku pokrzepieniu naszych i Waszych serc, są na świecie ludzie, którzy nie wyglądają jeszcze bardziej .

***A jeśli już mowa o wyglądaniu - Alberto Aquiliani ładnie wygląda na lotnisku , chociaż nam najbardziej podoba się jego walizka.

*** Najpiękniejszy samochód na Old Trafford , od czasu skasowanego ferrari Cristiano Ronaldo.

*** Kto jest Gortatem siatkówki i dlaczego nikt ?

A na zakończenie, żeby było jeszcze milej, słodziej i przyjemniej, dosyć stary, ale bardzo jary i przeuroczy filmik, czyli ciąg dalszy cyklu "Ciacha w nastroju sentymentalnym":

rybka

Więcej o: