Różowy Raport Specjalny - bobasy i staruszkowie

Błoga chwila oddechu i wytchnienia dla wszystkich Pań rozgrzanych do czerwoności emocjami transferowymi i zniecierpliwieniem ze względu na NADAL JESZCZE zbliżający się sezon piłkarski.   

*** Umarłyśmy i znalazłyśmy się w niebie. Bo chyba tylko tak można zareagować na przesłodkie, megaurocze oraz rozmiękczające do cna nasze serca zdjęcie Lukasa i Luisa Podolskich . Tylko dla odważnych.

*** Najprawdopodobniej najlepsza wiadomość mijającego tygodnia . Otwórzcie szampany, rozpocznjcie dziki taniec zwycięstwa i zakrzyczcie z radości: Totti właśnie podpisał nowy kontrakt z "klubem Tottiego" i na mocy jego przynajmniej na najbliższe pięć lata zamierza być biegającą legendą AS Romy!!! Cudnie, prawda?

*** Czego C-Ron nie wie, a wiedzieć koniecznie powinien - nurkowanie właśnie oficjalnie przeszło do lamusa, teraz na salony europejskich boisk wkracza nowość - sztuczna krew, innowacyjny pomysł opatentowany przez rugbystów. Coś nam mówi, że ten sezon, a szczególnie mecze "Królewskich" będą szczególnie krwawe.  

*** Świat się wali i wcale nie będziemy zdziwione kiedy kosmici wkroczą do naszej redakcji - Silvio Berlusconi właśnie ogłosił, że pragnie odmłodzić "Dom starców" - AC Milan! Zawodnicy poniżej 23. roku życia mają zastąpić tych po 30. Cóż, szykuje się prawdziwa rewolucja, ale na Boga, co w takim razie z Davidem, panie prezesie?

*** " Jak przystojniaki z Chelsea radzą sobie w USA ", odcinek 10248: Cech i Aldridge zamieniają futbol na lepszy, nowszy model - koszykówkę. John Terry zrzuca opaskę kapitańską i wsiada na policyjny skuter. Tymczasem Ciacha po raz kolejny popadają w ekstazę na widok swoich ulubieńców w niecodziennych sytuacjach.  

*** Nie tylko jednak Chelsea zabawą i miłością stoi. Ni wiemy, czy to wpływ Mourinho na byłych i obecnych podopiecznych, ale jedno jest pewne - kto raz zagrał pod batutą Jose, już nigdy nie poczuje wstydu wyrażając czułość wobec kolegi.

A żeby jednak zbytnio nie odbiegać myślami od naszych kochanych chłopców z Ekstraklasy, którzy już za chwilę wybiegną na murawy w całej Polsce, tym samym oficjalnie rozpoczynając sezon 2009/2010, Ciacha przekazują gorące pozdrowienia od kilku gorących polskich piłkarzy. Zgadnijcie od kogo? A kto w minionym przez ostatnie miesiące dostarczył Wam najwięcej emocji ?

Marina

Więcej o: