Ciachowy Słownik - część szesnasta

Zgodnie z ustanowionymi na MMDLXXVII Międzynarodowej Konferencji Ciachowej, mającej miejsce 30 lipca bieżącego roku, ścisłymi wytycznymi, wszystkie piękne stworzenia, zwane również ciachami na naszej kuli ziemskiej dzielimy na sześć kategorii. jakich? Dowiecie się poniżej.  

3xN (NNN) - (niegrzeczny, niebezpieczny, nieprzyzwoity) przystojniak mający na swoim koncie liczne spotkania i pogawędki z policją oraz kilka niezapomnianych wspomnień ze spędzonych na komisariacie/w więzieniu dni. 3xN jest niepokornym, buntowniczym, nie dającym zajść sobie ze skórę i dobitnie udowadniającym swoje racje ciachem, któremu zdarzają mu się bójki pod/obok/w klubie , nieciekawe, krwawe scysje z DJ-ami , palenie trawki na studenckich imprezach, uderzenie kolegi z drużyny, spożywanie dużych ilości alkoholu, czy też jazda nadmierną prędkością wypasioną furą ; bezwstydnie nic sobie nie robi z otwartego oburzenia oraz zgorszenia innych. Panowie z tej kategorii nie mogą jednak narzekać na brak sympatii pań - Instytut Ciacha.net jednoznacznie podaje, że panie lubią niegrzecznych mężczyzn. Nie wspominając już o niegrzecznych ciachach.

FORUM/Maciej Figurski

ŁKS - (Łamacz Kobiecych Serc) najprawdziwsze ciacho z krwi i kości, będące podręcznikowym wytłumaczeniem tego pojęcia. ŁKS to potężna porcja testosteronu, uwodzicielskie spojrzenie i seksowny uśmiech, męska dojrzałość, silne ramiona, trzydniowy zarost oraz idealnie wyrzeźbione mięśnie brzucha (oraz cała reszta ciała). Na co dzień ma zwyczaj reklamowania bielizny lub pozowania na okładki różnorakich magazynów oraz przyprawiania żeńskiej części społeczeństwa o omdlenia, niekończące się wzdychanie, nadmierne wydzielania śliny i zupełnie niekontrolowane pożądanie. Potocznie ŁKS nazywani są również pół-bogami.

CIASTECZKO - typowy przedstawiciel tego gatunku ciacha wyróżnia się iście cherubinkową urodą, podbijający wrażliwe na piękno kobiece serca chłopięcym, a nawet wprost dziecięcym urokiem, z niesforną fryzurką i chwytającym za serce (acz nierzadko przeszywającym) spojrzeniem oraz figlarnym i uroczym uśmiechem; posiada niebywałą zdolność rozmiękczania kobiecych serc i bicia światowych rekordów w nagromadzeniu słodkości w jednym małym mężczyźnie. Ciasteczko albo jest młodego wieku, albo z niewyjaśnionych przyczyn pozostaje szczęśliwie nienaruszone przez ząb czasu.

KISS - (Kobiety, Imprezy, Seks, Skandale) ciacho o wyjątkowo wybujałym ego, ze względu na bliżej nie znane przyczyny, wymagające uwagi wszystkich wokoło. Na jego codzienność składają się niekończące się, całonocne imprezy, zakończone obowiązkowo przygodnym seksem z jedną z obecnych na nich wysokich, długonogich, nieco mało rozgarniętych, wytapetowanych blond piękności. Idealny porządek i harmonię świata KISS a co jakiś czas zaburzają wyciekające do prasy informacje o orgiach w towarzystwie prostytutek, imprezach z udziałem transwestytów czy też innych podbojach. Najwybitniejszym przedstawicielem tego gatunku sportowca jest Cristiano Ronaldo.

S'n'S - (stateczny i spokojny) sportowiec, będący zupełnym przeciwieństwem KISS a. S'n'S cechuje nadzwyczaj ustabilizowane, uporządkowane życie osobiste = seksowny, utalentowany, wiecznie zadowolony, spokojny mąż + kochająca, wierna, dobra i współczująca żona + małe, słodkie jak z obrazka dzidzi + megawypasiona chata; na murawie głośno manifestuje swoje przekonania religijne i miłość do rodziny, a po treningu od razu udaje się grzecznie do domu.

Ciacho z sąsiedztwa - zwyczajny, niebyt skomplikowany, acz wielce przyjazny, miły i sympatyczny usportowiony mężczyzna. Charakteryzuje go pogodny, szczery, niewymuszony uśmiech, ujmująca skromność i zupełny brak "gwiazdorzenia", umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu z innymi oraz skłonność do niewybrednych żartów względem kolegów z szatni; mężczyzna należący do tej kategorii nie obnosi się ze swoją popularnością i milionami na koncie, wydając się wszystkim tymi rzeczami zwyczajnie zawstydzony. Wszyscy za nim przepadają, gdyż ciacha z sąsiedztwa naprawdę trudno nie lubić.

Żeby jednak na koniec nie zrodziły się w Was, drogie Panie, jakiekolwiek niepoważne wątpliwości: bez względu na rodzaj, gatunek i kategorię, my bezgranicznie kochamy wszystkie ciacha. Bez wyjątku. 

Marina

Więcej o: